23300 TL Laptop Önerisi

Asus'da webcam yok :) MSI ateş pahası zaten. Size katılıyorum herkesin zevkleri farklı. Siz işin keskin yanını seviyorsunuz :) En azından kaliteli bir soğutması olduğunda 5 sene de olsa parçalar yanmaz. Throttle yapmasın bana yeter zaten.
Ben bu kadar vermisken en az 5 yıl kullanırım ve bu yüzden göz zevkime uyan bir cihaz alırım. Ama performans açısından şu an en iyisi Legion sen onu al bakma bana😄

Hocam 95 dereceyi çıkan tek bir video mu gördünüz? O videonun linkini atar mısın?
Buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu kadar vermisken en az 5 yıl kullanırım ve bu yüzden göz zevkime uyan bir cihaz alırım. Ama performans açısından şu an en iyisi Legion sen onu al bakma bana😄
Legion malzeme ve tuşlar açısından da iyi. Adaptörü bile güzel. Oyununuz nasıl gidiyor?

Buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Legion malzeme ve tuşlar açısından da iyi. Adaptörü bile güzel. Oyununuz nasıl gidiyor?
Hocam CPU sıcaklığı 95 derece oluyor videoda. Ancak başka videolarda hiç bu ısıya ulaşmıyor. Anlamadım ben de.
Bu hangi dil? Anlamadım videoda yazılanları 😃.

Buldum

140 watt 3070 varsa o sıcaklıklar muhtemelen doğrudur. Ancak belki fan hızını ayarlayarak önüne geçebilir. Ancak benim bilgisayardaki gibiyse fanların sesi fulleyince uçak kalkmaya başlıyor(Fullemeye gerek olmuyor max 80'li derecelerde geziyor).

Buldum

Güzel gidiyor ama daha çok yolumuz var... Kolay değil sen de tahmin edersen. Yolun çok başında sayılırız. Hayırlı olsun cihazın şimdiden.

Geri
Yukarı