235 TL'ye oyun faresi önerisi

Bütçe
En fazla 325

Salih Zeki

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, önceden benzer bir konu açmıştım ama bazı isteklerim değiştiği için tekrar temizinden bir konu açıyorum. Elimin boyutu büyük, tutuş şeklinin bir önemi yok, sürekli değişiyor benim tutuş şeklim. Görünüş olarak keskin hatlı bir fare olmalı. Onun dışında sensörlerinin kaliteli olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Moderatörler başlığı 235 yazmış ama 325 olacaktı. 😁

Son düzenleme:
Razer Viper Mini veyahut Razer Deathadder V2 Mini bakabilirsiniz hocam. Güzel Mouse'lardır.

Mini olunca boyutu mu küçülüyor? Benim el boyutum büyük çünkü.
Ah pardon hocam yanlış okumuşum orayı, elinizin boyutu küçük diye okumuştum. Kusuruma bakmayın. HP Omen Reactor'e bakabilirsiniz. Mini olunca boyutları küçük oluyor, büyük bir eliniz olduğundan dolayı Mini Mouse'lar pek elinize uymayacaktır.

Omen by HP 600 ve Logitech G MX518'de iyi tercihler olacaktır.

Ah pardon hocam yanlış okumuşum orayı, elinizin boyutu küçük diye okumuştum. Kusuruma bakmayın. HP Omen Reactor'e bakabilirsiniz. Mini olunca boyutları küçük oluyor, büyük bir eliniz olduğundan dolayı Mini Mouse'lar pek elinize uymayacaktır.

Omen by HP 600 ve Logitech G MX518'de iyi tercihler olacaktır.
Yok hocam sorun değil. Omen Reactor gözüme çok hoş geldi, ama ergonomik değil gibi geldi bana.

Yok hocam sorun değil. Omen Reactor gözüme çok hoş geldi, ama ergonomik değil gibi geldi bana.
Ayarlanabilir avuç içi desteği, başparmak dayama gibi ergonomik olan güzel yerleri var. İsterseniz bir bakabilirsiniz.

Evet öyle https://www.hepsiburada.com/hp-omen-reactor-optical-16000-dpi-oyuncu-mouse-7zf19aa-p-HBV00000R92L9?magaza=BOZDAN Teknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=CjwKCAjw7diEBhB-EiwAskVi1x3-6jdu7O2t84CYak7FkKYwdsdytQQxcxTLZlzG9bjToL0jb1HLRRoCncsQAvD_BwE Şu linkteki mouse' a bakıcam teşekkürler.
Birkaç sorum olacak. DPI kısmının 16000 olması daha iyi mi acaba? Kablosu metal ise sorun çıkarmaz mı? Ağırlık açısından falan.
Ağırlık konusunda sanırsam bir yerde görmüştüm kablosunun ağırlığından dolayı şikayetçi olan birkaç kişi vardı. Onun dışında DPI Kısmının 16000 olması iyidir tabii ama DPI çok önemli bir unsur değil. Birçok kişi 4000 üstünü kullanmıyor pek. DPI yerine sensörünün iyi olması önemli ki HP Omen Reactor'ün sensörü gayet iyi.

Tamam, teşekkürler. 😊
Hocam çok tuttum sizi ama bir şey daha sorayım. Şimdi sipariş etsem geliyor mu? Hani yasak var ya.
Geliyor tabii hocam. Kargo şirketleri çalışıyor. Yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Geri
Yukarı