24 Mbps internet 26 Mbps veriyor

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bizim paketimiz 24 Mbps ve ben Ethernet ile internete bağlıyım. Paket 24 Mbps fakat testlerde 25 Mbps gözüküyor, bu neden oluyor, bir sıkıntısı var mıdır?

1623360088012.png

Ek olarak fazla veriyorlar işte mis gibi kullan tarzı şeyler yazmayın, ben sadece nedenini merak ediyorum. Ve dalgalanma gibi sorunlar olur mu diye soruyorum.

Bizim paketimiz 24 Mbps ve ben Ethernet ile internete bağlıyım. Paket 24 Mbps fakat testlerde 25 Mbps gözüküyor, bu neden oluyor, bir sıkıntısı var mıdır?

Eki Görüntüle 1063751

Ek olarak fazla veriyorlar işte mis gibi kullan tarzı şeyler yazmayın, ben sadece nedenini merak ediyorum. Ve dalgalanma gibi sorunlar olur mu diye soruyorum.
Hocam SpeedTest ile test yapın. En doğru sonuçlar orada çıkacaktır.

Eki Görüntüle 1063751

Biraz sapmalar olabilir gayet normal. Bizimki de 50Mbps 52-53'e kadar rahat geliyor.

Geri
Yukarı