24 mbps internette yaptığım yayınlar donuyor

30-40 FPS denemenizi öneririm ve yayın kalitesini düşürebilirsiniz ben de önceden yayın yapardım araştırmıştım baya eğer UPLOAD FPS'ye yetişemez ise donma kasma gibi sorunlar olur tabii ki yayın kalitesinin yüksekliği de bunu etkiler ben 30 fps yayın yapardım 3 uploadım fln vardı yayın biraz kötü olsa da iyi olurdu FPS yi ve yayın kalitesini düşürmeyi deneyin + internetin çoğunu yayına veya oyuna vermek de aynı sorunu çıkarır yarısını oyuna (çekeceğiniz şeye) yarısını yayına vermenizi öneririm ben bu şekilde 3 upload ile yayın çekiyordum.

30-40 FPS denemenizi öneririm ve yayın kalitesini düşürebilirsiniz ben de önceden yayın yapardım araştırmıştım bayağı eğer upload FPS'ye yetişemez ise donma kasma gibi sorunlar olur tabii ki yayın kalitesinin yüksekliği de bunu etkiler ben 30 FPS yayın yapardım 3 uploadım falan vardı yayın biraz kötü olsa da iyi olurdu FPS'yi ve yayın kalitesini düşürmeyi deneyin + internetin çoğunu yayına veya oyuna vermek de aynı sorunu çıkarır yarısını oyuna (çekeceğiniz şeye) yarısını yayına vermenizi öneririm ben bu şekilde 3 upload ile yayın çekiyordum.

Dediğinizi denedim yine olmadı twitchtemi sorun var bendemi anlayabilmiş değilim DLive üzerinden açtım bir de 3500BITRate 0 drop yayın yapılıyor.
Sorunu Çözdüm İleride Buraya Bakacak Arkadaşlar İçin Yazıyorum Restram.io diye bişey var siz yayını onlara yolluyorsunuz onlarda kendi yüksek hızlı intenetleri ile sizin yayınınızı twitche yüklüyorlar ortalama gecikme süresi 5 saniye yaptığım yayın eskiden 614p50fps ti artık 768p 60 fps yapabiliyorum bitrateim ise 4000 civarında
Ekran görüntüsü 2021-02-25 141827.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı