24 pin anakart besleme kablosu nereden alınır?

redflu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Modüler bir PSU var elimde. Yeni model değil Everest ATX-550. anakarta bağlamak için iki ucuda erkek olan Power kablosu (resimdeki gibi) gerek. Fakat bir türlü bulamadım Türkiye üzerinde. Nereden temin edebilirim?

1580396121474.png

Merhaba.
Modüler bir PSU var elimde. Yeni model değil Everest ATX-550. anakarta bağlamak için iki ucuda erkek olan Power kablosu (resimdeki gibi) gerek. Fakat bir türlü bulamadım Türkiye üzerinde. Nereden temin edebilirim?

Eki Görüntüle 494311
Ülkemizde zor ama 2.el bakabilirsin PSU 24pin modüler kablo diye, yurtdışında uyguna bulunuyor fakat Türkiye'de ürünün kendisi bile yok neredeyse. Şu ürüne 86tl vereceğime 10 metre bakır kablo alıp ellerimle yaparım daha iyi. :)

Merhaba.

Eki Görüntüle 494311
Böyle set halinde satılanlar var ama tek satılan bulamadım.

Trendyol'da gördüm 86tl'ye, satıcı farklı. Dediğim gibi 86tl verene kadar elinle kablo çeksen sonra silikonlasan daha iyi. :) Eski PSU'mun kablosu yok diye 2 sene böyle kullandım.
Böyle set halinde satılanlar var ama tek satılan bulamadım.
Bu işe yaramıyor zaten hocam, erkek-erkek uçlu lazım arkadaşa.
Screenshot_2020-01-30-18-16-49-079_com.abtnprojects.ambatana.jpg

2.el'de çareler tükenmez, bunun gibi ilanlar var. Modüler PSU çıkması olduğu için erkek-erkek kablolar zaten.

Trendyol'da gördüm 86tl'ye, satıcı farklı. Dediğim gibi 86tl verene kadar elinle kablo çeksen sonra silikonlasan daha iyi. :) Eski PSU'mun kablosu yok diye 2 sene böyle kullandım.

Bu işe yaramıyor zaten hocam, erkek-erkek uçlu lazım arkadaşa.
Eki Görüntüle 494353
2.el'de çareler tükenmez, bunun gibi ilanlar var. Modüler PSU çıkması olduğu için erkek-erkek kablolar zaten.
Şu letgodaki ürünün linkini atabilir misiniz hocam? Bir de özelden kendi kablonuzu nasıl yaptığınızı anlatmanız mümkün mü? :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı