240 GB SSD önerisi

Bütçe
275 TL
Makaleler
3
Bilgisayarımın yavaş çalışmasından ötürü mevcut HDD'mi birkaç parçaya bölüp oyun ve dosyaları yedekledikten sonra format atmaya karar verdim. Tabi bu yavaşlık birkaç hafta sonra geri gelecek. Bu yüzden bir SSD almaya karar verdim. Benim aklımda Adata SU630 modeli var ama kronik sağlık sorunlu olduğu söyleniyor. Tek kullanım amacı Windows'u barındırmak olacağı için bu sorunu yaşar mıyım? Bütçem 275 TL civarı eğer önerdiğiniz SSD'ler varsa onlara da bakabilirim.

DRAMless SSD'leri depolama harici kullanmak pek doğru değil. Ancak bu bütçede yok maalesef. SU630 alırsanız çok sorun yaşarsınız. Size tavsiyem Apacer AS340 ya da Patriot Burst. Bence Patriot alın. Ayrıca bütçeyi biraz yükseltirseniz DRAM'li SanDisk Ultra 3D var.
Hocam bu model kronik sorunlu.
james donkey ssdler konusunda bir bilginiz var mı ?
Eşeğin hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum ben. SSD'leri çok sorun yaşatıyor genelde.

Son düzenleme:
DRAMless SSD'leri depolama harici kullanmak pek doğru değil. Ancak bu bütçede yok maalesef. SU630 alırsanız çok sorun yaşarsınız. Size tavsiyem Apacer AS340 ya da Patriot Burst. Bence Patriot alın. Ayrıca bütçeyi biraz yükseltirseniz DRAM'li SanDisk Ultra 3D var.

Hocam bu model kronik sorunlu.

Eşeğin hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum ben. SSD'leri çok sorun yaşatıyor genelde.
Patriot markasını ilk defa duyuyorum Türkiye'ye yeni geldi sanırım. Nasıl bir marka, kaliteli mi? Phison marka kontrolcü içeriyor bellekler Samsung veya öyle bir marka ise alacağım marka o olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı