240 GB SSD tavsiyesi

Patriot şu an bana da mantıklı geldi ama ilk defa duyduğum için biraz terddüt ettim açıkçası.
Tekrar söylüyorum. Eğer Windows kuracaksan bu çok çok daha iyi olur. Bütçeni zorla bunu al.

Tekrar söylüyorum. Eğer Windows kuracaksan bu çok çok daha iyi olur. Bütçeni zorla bunu al.

Evet şu an Windows 7 kullanıyorum 10 a geçiş yapıcam alınca ama bütçeyi fazlasıyla zorladım. 40 TL nolcak diyebilirsiniz ama ben bu parayı haftada 20 20 biriktirerek topladım pek sabrım kalmadı bu hafta sipariş vermek istiyorum.

Evet şu an Windows 7 kullanıyorum 10 a geçiş yapıcam alınca ama bütçeyi fazlasıyla zorladım. 40 TL nolcak diyebilirsiniz ama ben bu parayı haftada 20 20 biriktirerek topladım pek sabrım kalmadı bu hafta sipariş vermek istiyorum.
O zaman Patriot Burst alın geçin hocam, üzmez ama mükemmel de değil yani sadece.

Bütçe düşük diğer markalarında pek bir farkı yok en az 500 GB alınmalı yoksa ileride bir sürü sıkıntı oluşturur.
Eski ve pek kaliteli bir model değil. Ayrıca 2D Nand kullanıyor diye biliyorum.

Windows kuracaksan Dram bulunduran SSD alman çok çok daha iyi olur. SSD ömrü için. Dram bulunmayan SSD lerde geçici bilgiler Nand yongalarına depolanıyor diye biliyorum. Bu da SSD nin ömrünü baya kısaltıyor.

Geri
Yukarı