240 GB SSD Tavsiyesi

Kuara

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Crucial'in BX200 serisinden alabilirsin. Fiyatı da uygun. İnternet yavaş olduğu için yazdıklarının fiyatına bakamadım.

240 gb'nin ne kadarı boş olacak acaba? Malum usb belleklerde 16 gb alınca 14.4 gb'lik bir alan boş oluyor, 0.9 ile 240'ı çarpınca ise 216 gb gibi bir alan çıkıyor ortaya.

850 Evo benim bütçemi aşıyor. Ben daha çok Corsair ve Hyperx arasında kaldım, onlarda büyük ihtimal 230 GB civarında gelir

Kingston V300 serisi sorunlu bir seri. Hi-Level çok kalitesiz. Kingston Hyperx almak mantıksız. Corsair hem kalite ve performans için seçilebilir.

Corsair'i bende düşündüm, hem daha ucuz. Ama Hyperx daha mı yeni kalıyor Corsair'in yanında?

Hyperx'in Fury SSD serisi giriş seviyesi bir SSD. Hyperx'in İOPS değerleri çok düşük. Hyperx alırsanız performans'tan memnun kalmayacaksınız.

Peki teşekkürler, Corsair'i almaya karar verdim.

Corsair siparişini vermiştim ama biraz araştırınca pek içime sinmedi, siparişi iptal ettim. Samsung 750 evo almayı düşünüyorum.

Evolardan umut kesmeyin çeşitli platformlarda 230-240 bandında satılıyor. Birazcık sabır ile bulabileceğinize eminim. Evo da gerçekten özelliklede doluluk oranı yükseldiğinde farkı gösteriyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı