240 GB SSD yeterli mi?

Benim şuan 250 GB SSD'mde 57 GB boşluk var. GTA 5 dahil bir kaç oyun yüklü. GTA 5'i ilk yüklediğimde diskte 30 GB boşluk vardı herhangi bir yavaşlama falan olmadı ama harddisk aldığımda sadece GTA 5 i harddiske atacağım. İçim rahat olmuyor yer az olunca ama dediğim gibi bir yavaşlama falan olmadı.

Benim şuan 250 GB SSD'mde 57 GB boşluk var. GTA 5 dahil bir kaç oyun yüklü. GTA 5'i ilk yüklediğimde diskte 30 GB boşluk vardı herhangi bir yavaşlama falan olmadı ama harddisk aldığımda sadece GTA 5 i harddiske atacağım. İçim rahat olmuyor yer az olunca ama dediğim gibi bir yavaşlama falan olmadı.
Hocam bende Epic Games'ten yüklüyorum GTA V'i HDD gelince ona atmanın bir yolu yok mudur tekrar mı yüklemek zorundayız 100 GB ?

Hocam bende Epic Games'ten yüklüyorum GTA V'i HDD gelince ona atmanın bir yolu yok mudur tekrar mı yüklemek zorundayız 100 GB ?
GTA 5'i başka bir diske atıp Epic Games'den GTA 5'i silin ve tekrar kurun, kurarken GTA 5'i attığınız diskteki klasörü seçin, tekrar yüklemenize gerek kalmaz dediler ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Bende 240SSD kullanıyorum yetiyor.
İçinde
-Windows 10
-Steam
-Epic Games
-GTA V
-Counter Strike - Global Offensive ( Kısa yazınca havalı olmuyor sanki :D )
-League Of Legends
-Birkaç program ( Discord, MSI Afterburner, NZXT CAM vs. )

Bu kadar şey var ve üstüne de 40GB boş yerim var.
Bence yeterli.

GTA 5'i başka bir diske atıp Epic Games'den GTA 5'i silin ve tekrar kurun, kurarken GTA 5'i attığınız diskteki klasörü seçin, tekrar yüklemenize gerek kalmaz dediler ama ne kadar doğru bilmiyorum.
Belki "GTAV" klasör adıyla direkt HDD'ye atınca ve Epic'den başlatınca oyun dosyaları bulunamadı falan derse oradan ayarlanır. Emin değilim sadece bir fikir.

İmkanınız varsa görece uygun fiyatlı yüksek depolamalı ssd leri öneririm. Samsung evo 500 gb yahut samsung qvo 1 tb öneririm. Onun dışında sandisk kingston crucial da bakabilirsiniz. Bütçeniz kısıtlı ise
500gb veya 1 tb bir mekanik disk de işinizi görecektir. Çünkü oyunlarınız güncelleme aldıkça diskiniz ister istemez dolacaktır ve yeni bir depolama cihazına ihtiyaç duyabilirsiniz

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı