240 Hz monitör önerisi

Bu arada sormamışım sisteminiz nedir? Sadece VALORANT ve rekabetçi oyunlar mı oynuyorsunuz yoksa hikayeli oyunlar oynuyor musunuz?

Asus rog strix xg248q modelini kullanmıştım. Nedense bana 240hzmiş gibi hissettirmemişti. Sistemi değiştirdiğimde elden çıkarıp BenQ Zowie XL2546K dyac+ olanı aldım. Çok daha tepkisel ve iyi. Dyac meselesini araştırın mutlaka. Nice 240hz yazan monitör slowmotionda cortluyor izleyin :)

sadece valorant csgo
360Hz'ye çıktınız mı gerçekten büyük bir fark hissedersiniz.

FPS ve TPS oyunlarında Hz direk oyunculuğunuzu belirler.

Bir profesyonel oyuncuya 60Hz ekran verildiğinde oynayışı çok kötüleşiyor.

60Hz ile 7-8 kill alan biri 120Hz ile 15-16 kill alıyor. Direk ikiye katlanıyor oyunculuğu.

FPS oyunlarında olay böyle ancak LoL gibi yine rekabetçi olup FPS/TPS olmayan oyunlarda bu kadar fark etmiyor.

VALORANT ve CS:GO'da 240Hz'den 360Hz'ye geçerseniz %50 bir iyileşme görürsünüz oynayışınızda.

Değer mi fiyata? Sizin durumunuza ve ne kadar profesyonel olduğunuza bağlı. Kendim için asla almam ama sizin durumunuzda alınabilir.

360Hz'ye çıktınız mı gerçekten büyük bir fark hissedersiniz.

FPS ve TPS oyunlarında Hz direk oyunculuğunuzu belirler.

Bir profesyonel oyuncuya 60Hz ekran verildiğinde oynayışı çok kötüleşiyor.

60Hz ile 7-8 kill alan biri 120Hz ile 15-16 kill alıyor. Direk ikiye katlanıyor oyunculuğu.

FPS oyunlarında olay böyle ancak LoL gibi yine rekabetçi olup FPS/TPS olmayan oyunlarda bu kadar fark etmiyor.

VALORANT ve CS:GO'da 240Hz'den 360Hz'ye geçerseniz %50 bir iyileşme görürsünüz oynayışınızda.

Değer mi fiyata? Sizin durumunuza ve ne kadar profesyonel olduğunuza bağlı. Kendim için asla almam ama sizin durumunuzda alınabilir.
Ya doğru söylemek gerekirse benim o kadar bütçem yok onun için 240hz dedim hem piyasaya yeni yeni çıkıyo ya onun için de pahalı olabilir 1-2 sene sonra büyük bir para aldığım zaman düşüneceğim teşekkür ederim bu arada hz nin bu kadar etkili olduğunu bilmiyodum.

Ya doğru söylemek gerekirse benim o kadar bütçem yok onun için 240hz dedim hem piyasaya yeni yeni çıkıyo ya onun için de pahalı olabilir 1-2 sene sonra büyük bir para aldığım zaman düşüneceğim teşekkür ederim bu arada hz nin bu kadar etkili olduğunu bilmiyodum.
Bütçenizi belirtmeniz en sağlıklı öneriyi yapmamıza yardımcı olur.

240Hz alın o halde. Önerim bu olacaktır. Altını pek önermiyorum.

ben oraya 240hz yazdım zaten bunlar ekstra oluyo ben 360hz isteseydim belirtirdim ve 360hz alma gibi bir planım yok zaten 1 tane marka var 360hz de neden öneri isteyeyim.
Hocam giriş seviyesi 240Hz'ler gerçekten kötü. Attığım güzeldir. Curved bazıları seviyor bazıları sevmiyor.

3100-3200TL gibi fiyatları haketmiyorlar. İndirim bekleyin 2700-2800'e alırsınız.

Hocam giriş seviyesi 240Hz'ler gerçekten kötü. Attığım güzeldir. Curved bazıları seviyor bazıları sevmiyor.

3100-3200TL gibi fiyatları haketmiyorlar. İndirim bekleyin 2700-2800'e alırsınız.
tamamdır bakacağım

şey be bi monitör buldum da nasıl sence Asus TUF Gaming VG259QM 24.5" 1ms 280Hz Fast IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com bence fiyatına göre gayet yeterli curved pek hoşuma gitmiyo da

Son düzenleme:

Geri
Yukarı