240 Hz monitör önerisi

zoewhite

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 240 Hz 1ms 24 inç IPS panel bir monitör almayı düşünüyorum forumdaki diğer konularada göz attım biraz. LG falan önerilmiş ama 24 inçden büyük monitör istemediğim için eledim onu en son olarak almayı düşündüğüm model bu. Genelde FPS oyunları için alacağım ama dizi film ve hikayeli oyunlarda oynadığım için istediğim tam özellikler bu RTX 2060 ekran kartına sahibim sabit 280 FPS alamadığım için bu monitörü şimdilik 240 Hz'de kullanacağım.

Bu fiyatlarda 240 Hz 1ms (GtG) 24 inç IPS panel F/P olarak şu daha iyidir kendi kullanan veya testini karşılaştırmasını inceleyen, başka önerebileceğiniz model varsa onu da değerlendirmek isterim. Artı ve eksileriyle önerirseniz sevinirim neden bu model değil de sizin önerdiğiniz model alınmalı gibi. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki "1080p 240 Hz" bölümünde bulunan verilere göre kendiniz için en makul olana yönelebilirsiniz. Monitör alım hususunda da ölü piksel gibi olası durumlara karşı Amazon'u öncelikte tutun. Zira değişim-iade konularında sıkıntılı süreçleriniz oluşabilir.

TUF serisinden hiçbir monitörü önermem, hepsi birbirinden kötü.

Dell AW2521HFL modeline bakın.

TUF serisini neden önermiyorsunuz nedenlerini açıklarsanız sevinirim Valorant'ta e sporculardan 2 3 kişinin bu monitörü kullandığını gördüm profesyonel anlamda oyun oynayan insanlar bunu tercih ederken neden kötü olabilir.

TUF serisini neden önermiyorsunuz nedenlerini açıklarsanız sevinirim Valorant'ta e sporculardan 2 3 kişinin bu monitörü kullandığını gördüm profesyonel anlamda oyun oynayan insanlar bunu tercih ederken neden kötü olabilir.
Yüksek input lag, kötü renk modları ve iç yapı. Ayrıca OC modunu kullanamama gibi sorunları da var.

"E-Spor'cu"ların monitörü organizasyon sponsoru veya takım sponsoru tarafından belirleniyor. Özel bir tercih yok.

Geri
Yukarı