240 mm sıvı soğutma önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
AralGame Promotör
Arkadaşlar herkese merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi sıvı soğutma önerilerinizi bekliyorum. Sıvı soğutma alma gereğini Call of Duty Modern Warfare oynamaya başlayınca gerekli olduğunu düşündüm. Normal gündelik Online oyunlarda Rainbow Six Siege, CoD MW gibi oyunlarda işlemci sıcaklığım 65 minimum maksimum ise 75'i görmüştür. Bu ölçümleri termal macunu mu yeniledikten sonra aldım. 75 derece yakınlarına gelince zaten drop yapmaya başlıyor. Kasamın yan kapağını açtığımda ise bu sıcaklıklar 58 derecelere kadar düşüyor. Sizlerden son olarak ricam ses yapmayacak ve elimi yan cama koyduğumda yüksek ısıyı hissettirip beni tedirgin etmeyecek sıvı soğutma önerilerinizi bekliyorum. 240 mm düşünüyorum ve son olarak bütçem 1.000 TL civarıdır. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
839-869 TL bandında fiyatlar.
240'lık yerine 280'lik almanı öneririm.
Avantajı ne olur pek ?
Kasanın radyatör desteğine dair bir bilgi bulamadım maalesef, varsa kullanım kılavuzundaki değerleri vs. paylaşabilir misiniz?
Radyatör desteği üst kısımda var 120mm lik mevcut resimde gördüğünüz üzere fanlar takılıdır.
Vram üzerine fan konması gerçekten çok güzel sırf bu bile beni cezbetti açıkcası. Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür edeiyorum hala araştırma safhasındayım.

Dosya Ekleri

• IMG_9385.jpg
    IMG_9385.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı