2400 TL 27 inç 1080P 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
2400

Metin Öztürk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba tam olarak 2400 TL bütçem var. Bu bütçe ile genelde hikayeli oyunlar oynayıp film ve dizi fazla izleyen biri olarak IPS panele sahip bir monitör almak istiyorum. Renkler benim için önemli ama araştırma yaptığımda ışık sızması olayı beni fazla endişelendiriyor. Genelde karanlık ortamda kullanacağımdan dolayı çok kararsız durumdayım. Almayı düşündüğüm monitörleri aşağıya linkledim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

1)LG 27GL650F 27" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
2)Gigabyte 27" G27F 144Hz 1ms 2xHDMI DP IPS Freesync Premium Gaming Monitör | ITOPYA
3)MSI 27" OPTIX MAG274R 144Hz 1ms HDMI DP TYPEC HDR READY FHD IPS Premium Freesync Gaming Monitör | ITOPYA

MSI olanı almanın hiçbir mantığı yok. Aynı özellikler çok daha pahalı. Bence Gigabyte alınıp geçilmeli.
Ben bir çok monitör kullandım ve gerçekten MSI'ın kalitesini biliyorum insanları pişman olmaması adına önerebileceğim tek marka MSI diyebilirim. Göz yormayan sanki bir tabloya bakarmışçasına bir netlik, kalite bulunduruyor kendisinde.

VA panel hocam.
Ben bir çok monitör kullandım ve gerçekten MSI'ın kalitesini biliyorum insanları pişman olmaması adına önerebileceğim tek marka MSI diyebilirim. Göz yormayan sanki bir tabloya bakarmışçasına bir netlik, kalite bulunduruyor kendisinde.
MSI indirimde şu an diğerlerine göre pahalı. En erken cuma günü alabilirim. O zamana kadar indirim biter muhtemelen.

Ben birçok monitör kullandım ve gerçekten MSI'ın kalitesini biliyorum insanları pişman olmaması adına önerebileceğim tek marka MSI diyebilirim. Göz yormayan sanki bir tabloya bakarmışçasına bir netlik, kalite bulunduruyor kendisinde.

Markaya para verilmemeli. Aynı özellikler var işte. Ne anlamı var 400 ₺ masraf yapmanın?

Markaya para verilmemeli. Aynı özellikler var işte. Ne anlamı var 400 ₺ masraf yapmanın?
Markaya değil kaliteye para verilir. Aynı gereksinimleri vericek 40TL'lik top almak var aynı gereksinimleri verecek Adidas'ın 400 liralık topunu almak var. Sen gercekten iyi bir deneyim yaşamak istiyorsun ve elinde yeteri kadar bütçen var. Kesinlikle kaliteli olanı al ki seni uzun yıllar götürsün. Diyeceksin ki bu top örneği ne? Sadece düşünmeni öneriyorum ve top oynamış biri olduğunu varsayıyorum iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı