2400 TL kasa ve PSU tavsiyesi

Attıklarınız güzel ürünler. 400TL artarsa bütçe şu ikili var:

P500A çok güzel ama aradaki farka değer mi bilmiyorum, düşüneceğim hocam teşekkür ederim.

P500A çok güzel ama aradaki farka değer mi bilmiyorum, düşüneceğim hocam teşekkür ederim.
İncelemesini bırakayim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@dreamybull neden inanılmaz?

Gayet güzel seçimler olmuş. Alternatif olarak Phanteks P500A ve SilverStone strider s bakılabilir. Kötü ününden PSU konusunda Thermaltake pek güven vermiyor bana açıkçası.

Litepower serisi rezaletti, Smart serisinde de sorun yaşayanlar olmuş, ama bu ürün iyi sanırım,@kandes2 hocam detaylı bir biçimde neden alınabilir olduğunu açıklamıştı.

Son düzenleme:

PSU olarak GF1 almayacak mıydın?

Evet, ama 1-2 ay sonra alacağım, şimdiden bir fikir edineyim de :D.

Hocam Vatan bilgisayardakinde fazladan 1 fan var, o yüzden daha pahalı.
İncelemesini bırakayim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@dreamybull neden inanılmaz?

Kasanın arka tarafı harika, kablo toplama kanalları vs. çok güzelmiş, içerisinde fan kontrolcü gibi bir şey geliyor mu hocam?

Evet, ama 1-2 ay sonra alacağım, şimdiden bir fikir edineyim de :D.

Hocam Vatan bilgisayardakinde fazladan 1 fan var, o yüzden daha pahalı.
Hocam şimdi fark ettim, Battlecruiser White ile TD500 fiyatları aynı olmuş. TD500'den çok daha iyi bir kasa açıkçası.

PSU o fiyatın en iyisi diyebilirim.

Kasa ise de gayet güzel, 360MM sıvı soğutucu desteği de var.

XPG Battlecruiser de bakabilirsiniz, tamamen göz zevki.

Hocam şimdi fark ettim, Battlecruiser White ile TD500 fiyatları aynı olmuş. TD500'den çok daha iyi bir kasa açıkçası.

Battlecruiser için çok iyi fiyat.
Bence bu bütçelere çıkıldığında P500A alınmalı.

Geri
Yukarı