2400 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
2500

BeyazEmre37

Hectopat
Merhaba ben 2400 TL civarı fiyat performans ürünü telefon arıyorum. Babam Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB RAM 128 GB hafızalı modelini bana söyledi o telefon iş yapar mı? Arkadaşlar beni üzer mi? Oyun oynamıyorum sadece sosyal medya kullanıyorum beni üzer mi? Bana üzmeyecek bir telefon önerir misiniz?

Bu model alınmaz. Realme C25 bakın.

Yok be kanka 64 GB hafızası var, 4 GB RAM var, yonga seti filan iyi de Reeder gözüme daha iyi geldi. Şimdilik şu Reeder'i bir deneyelim hem Türk malına destek oluruz biraz, elimde de Türk malı bir telefon var C5 Mobile Noa 4.5G diye 4 sene bunca sene beni getirdi. Bu Reeder'de bir sure getirsin KVK garantisi filanda var bozulursa gönderirim. Garantisi bitene kadar kullanırım sonra babama veririm, idarelik alıyorum zaten elimdekini kardesime vermem lazim da zaten ona arama yapsın yeter :D o zaman daha iyi bir telefona geçiş yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok be kanka 64 GB hafızası var, 4 GB RAM var, yonga seti filan iyi de Reeder gözüme daha iyi geldi. Şimdilik şu Reeder'i bir deneyelim hem Türk malına destek oluruz biraz, elimde de Türk malı bir telefon var C5 Mobile Noa 4.5G diye 4 sene bunca sene beni getirdi. Bu Reeder'de bir sure getirsin KVK garantisi filanda var bozulursa gönderirim. Garantisi bitene kadar kullanırım sonra babama veririm, idarelik alıyorum zaten elimdekini kardesime vermem lazim da zaten ona arama yapsın yeter :D o zaman daha iyi bir telefona geçiş yaparım.
Madem öneri kabul etmiyorsun niye tavsiye istemek için konu açtın?

RAM miktarına bakarak telefon alıp savunuyorsan tartışmanın anlamı yok. Hayırlı olsun.

Hayır 64 GB hafızalı telefonları beğenmiyorum. Ve bu arada sizinde önerilerinize baktım. Kendim önerilen telefonlarda bir liste yapıp tek tek eledim ve sonunda o telefonu seçtim hem KVK garantili bire bir değişim filan var onu da göz önünde bulundurdum. RAM miktarı, hafıza, kamera, ekran boyutu karşılaştırdım. Senin dediğin telefonu olan arkadaşlarımla konuştum. Ve en sonunda bu konuya vardım. Senin önerilerin benim için değerli ve sen o telefonu önerdin diye o telefonu almak zorunda değilim eleme yaparak o telefonu seçtim. Zaten teknoloji işi şans işi gider iPhone alırsın 1 ayda bozulur, gider dandik bir marka alırsın 3-4 sene gider. Yine söylüyorum senin dediğin telefon taş gibi ama beğenmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır 64 GB hafızalı telefonları beğenmiyorum. Ve bu arada sizinde önerilerinize baktım. Kendim önerilen telefonlarda bir liste yapıp tek tek eledim ve sonunda o telefonu seçtim hem KVK garantili bire bir değişim filan var onu da göz önünde bulundurdum. RAM miktarı, hafıza, kamera, ekran boyutu karşılaştırdım. Senin dediğin telefonu olan arkadaşlarımla konuştum. Ve en sonunda bu konuya vardım. Senin önerilerin benim için değerli ve sen o telefonu önerdin diye o telefonu almak zorunda değilim eleme yaparak o telefonu seçtim. Zaten teknoloji işi şans işi gider iPhone alırsın 1 ayda bozulur, gider dandik bir marka alırsın 3-4 sene gider. Yine söylüyorum senin dediğin telefon taş gibi ama beğenmedim.
Reeder telefon alınmaz C25 işini görür herşey ram işlemci değil yazılım olmassa bunlar hiçbir işe yaramaz şöyle bir örnek vereyim GM21 PRO özellikleri mükemmel ama alınmıyor neden yazılım konusunda ve arayüzde hiç iyi değil tabiki son karar senin ama reeder iyi bir cihaz değil kendilerini geliştirmeleri lazim

Reeder telefon alınmaz C25 işini görür her şey RAM işlemci değil yazılım olmazsa bunlar hiçbir işe yaramaz şöyle bir örnek vereyim GM21 Pro özellikleri mükemmel ama alınmıyor neden yazılım konusunda ve arayüzde hiç iyi değil tabii ki son karar senin ama Reeder iyi bir cihaz değil kendilerini geliştirmeleri lazim.

Bunu babama söyleyene kadar babam telefonu alıp gelmişti. Ve iyikide almış, çünkü telefona bayıldım. Kötü yanları dediğin gibi arayüz berbat ama nova Launcher indirdim ve harika oldu telefonu 2 gündür kullanıyorum ve benim işimi fazlasıyla görüyor aşırı hızlı bir telefon. Okadar dedikleri gibi kötü değilmiş fıstık gibi telefon. Oyun oynamak gibi bir amacım yok, O yüzden oyun cephesine bakmadım.

Geri
Yukarı