2400 TL’ye oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2400
Merhabalar, bir çalışma masası yaptırdım ancak şu an için bir koltuğum yok. Oyuncu koltuklarına baktım çok fazla cafcaflı olmayan ve terletmesini istemediğimden kumaş olmasını tercih ettiğim birkaç model buldum ancak kullanıcısı varsa deneyimlerini paylaşması açısından bu konuyu oluşturdum. Ek olarak bu modeller dışında önerisi olan varsa öneriye açığım. Bütçem maksimum 2400. modeller ise şunlar:

Hawk Fab V3

xDrive Toryum

Toryum al. Hem cebinde paran kalir hem de fab'tan farki yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hayır. Sen kullandın mı? Ayrıca birkaç yılda sorun çıkarmadı diye sağlam olmuş olmuyor. Birkaç yılda çöpe atılacak şey değil bu. Tanıdığım kullanıyordu sesten çöpe attı. Tabii deri soyulma olayı olmadı ama olacağı kesin. Sonuçta imütasyon...

Hayır. Sen kullandın mı? Ayrıca birkaç yılda sorun çıkarmadı diye sağlam olmuş olmuyor. Birkaç yılda çöpe atılacak şey değil bu. Tanıdığım kullanıyordu sesten çöpe attı. Tabii deri soyulma olayı olmadı ama olacağı kesin. Sonuçta imütasyon...

Bilmiyorum. Ben de Hawk alacaktım ve adamlara indirim sordum, adamlar sitemizi kontrol edebilirsiniz dedi ve fiyati 2400 TL olmus.

Bilmiyorum. Ben de Hawk alacaktım ve adamlara indirim sordum, adamlar sitemizi kontrol edebilirsiniz dedi ve fiyati 2400 TL olmus.
Hawk'ın İstanbul'daki atölyesine giderseniz faturasız alımlarda güzel pazarlık yapıyorlar. Ben zamanında internet sitelerinde 1450 lirayken direk atölyelerinden 1150 TL'ye almıştım. Sağ olsunlar öğrenci adamın halinden de anlıyorlar.

Hawk'ın İstanbul'daki atölyesine giderseniz faturasız alımlarda güzel pazarlık yapıyorlar. Ben zamanında internet sitelerinde 1450 lirayken direk atölyelerinden 1150 TL'ye almıştım. Sağ olsunlar öğrenci adamın halinden de anlıyorlar.

Tekirdağ'da yok. İstanbul'a mi gideceğim? Benzin parasini da verecekse gidelim.

Geri
Yukarı