24000 TL'ye Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
24.000
@Artoria Pendragon @messinicocugu @dedekorkutt @timelook
Konuyu uzattım kusura bakmayın ama 2 gündür bakıyorum ve içime sinen bütçeme uymuyor bütçeme uyan içime sinmiyor. Sizce masaüstü toplayıp evde onu kullanıp şu anda eski ve kullanımı zorlaşan laptobumu bir ssd ve pil ile kurtarmak dışarda onu kullanmak nasıl olur? Toplam 24k'ya hallolur mu? ekran kartları inanılmaz bir fiyatta şu an 3060'ın altına inmek istemiyorum hatta uyguna bulabilirsem 3080 12 gblık almak istiyorum

Bu şartlarda bence masaüstü mantıklı hocam. Dışarıda laptopla zaten gündelik işlerinizi halleder eve geldiğinizde sizi uzun yıllar boyunca idare edebilecek yüksek performanslı bir cihaza sahip olmuş olursunuz. Duruma göre 1-2 yıl sonra ikinci el bir laptop satın alarak gündelik işlerinizin devamını sağlarsınız ki oyun oynamak konusunda masaüstü sizi çok uzun yıllar boyunca idare edecektir zaten. Şöyle bir sistem işinizi görür muhtemelen. @messinicocugu daha iyi önerilerde bulunabilir.

23700TL tutuyor bu sistem 2K için iyi bir sistem.

23700TL tutuyor bu sistem 2K için iyi bir sistem.
Teşekkür ederim inceleyeceğim. Rica etsem şu K/F/X serilerinin anlamlarını söyler misiniz? Masaüstü konusunda neredeyse hiç bilgim yok. Kurulumundan da korkuyorum zaten :(

Teşekkür ederim inceleyeceğim. Rica etsem şu K/F/X serilerinin anlamlarını söyler misiniz? Masaüstü konusunda neredeyse hiç bilgim yok. Kurulumundan da korkuyorum zaten :(

K overclock yapılabilen işlemci F dahili grafik birimi olmayan işlemci.

Arkadaşlar bende Tulpar ve IP3 arasında kaldım Ama monsterın kalitesiz kasasından ve ısınma probleminden korkuyorum bu yuzden IP3 te karar kılıyorum. Sizce yanlış bir seçim mi fps farkı dağlar kadar olur mu zaten maks oynuyacağım oyunlar gta5,bf1,rainbow six gibi oyunlar.

Arkadaşlar bende Tulpar ve IP3 arasında kaldım. Ama Monster'ın kalitesiz kasasından ve ısınma probleminden korkuyorum bu yuzden IP3'te karar kılıyorum. Sizce yanlış bir seçim mi FPS farkı dağlar kadar olur mu zaten maksimum oynayacağım oyunlar GTA 5, BF1, Rainbow Six gibi oyunlar.

Yanlış seçim, olur. 20.4'un kasası kalitesiz değil o kadar ipg aşırı kaliteli değil zaten.

Yanlış seçim, olur. 20.4'un kasası kalitesiz değil o kadar ipg aşırı kaliteli değil zaten.
Ama tulparda bana çok büyük gelicek ben laptopu enelde yanımda taşıyacağım daha çok ünüversite için alıyorum benim için önemli olan tulpar la Ip3 arasında 50 60 fps fark mı var internetten izlediğim kadarıyla bazı oyunlarda sadece 30 fps fark ediyor

Geri
Yukarı