240Hz 2K monitör önerisi

KarmajenX

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 240Hz monitör alacağım öneri yapar mısınız? 2K olursa daha iyi olur veya 1080p 27 inc üstü olursa. Şimdiden teşekkürler.

Acelesi yoksa Asus ROG Swift PG279QM stoklara geldiğinde alınır. İyi monitördür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSMXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Pivot Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2K'da bunu öneririm.
1080p olarak Acer VG272X UM.HV2EE.X01 27" 1ms G-Sync Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bunları ucuz bütçe belirtilmediği için ucuzlardan önerdim. 2K olan önerimdir. Çoğu yerde güzel yorum gördüm. 1080p'de ise Acer'in performansını bilmiyorum. AOC güzel diye biliyorum.

Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSMXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Pivot Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2K'da bunu öneririm.
1080p olarak Acer VG272X UM.HV2EE.X01 27" 1ms G-Sync Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bunları ucuz bütçe belirtilmediği için ucuzlardan önerdim. 2K olan önerimdir. Çoğu yerde güzel yorum gördüm. 1080P'de ise Acer'in performansını bilmiyorum. AOC güzel diye biliyorum.

İlgin için teşekkürler.
Acelesi yoksa Asus ROG Swift PG279QM stoklara geldiğinde alınır. İyi monitördür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eyw kardeşim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı