240Hz monitör ve gerekli sistem gereksinimi

Jelly568

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu aralar CS:GO için 240Hz monitör almak istiyorum genellikle FPS'im 240 üstü oluyor ama anlık olarak bazı yerler de 190'a düşebiliyor yani bu bir problem midir veya bir problem çıkarabilir mi?

GTX 1660 SUPER
Ryzen 5 2600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bu aralar CS:GO için 240Hz monitör almak istiyorum genellikle FPS'im 240 üstü oluyor ama anlık olarak bazı yerler de 190'a düşebiliyor yani bu bir problem midir veya bir problem çıkarabilir mi?

GTX 1660 Super.
Ryzen 5 2600.

Hayır hocam size bir problem yaratmaz 1660 1080P 144Hz kartı diye biliyorum fakat 240Hz'de dediğiniz gibi bir problem olmaz gözünüz rahat eder.

Öncelikle CS:GO yu profesyonel oynamaycaksan 240HZ gereksiz tabi senin tercihin ama CS:GO da FPS artışı istiyorsan bu ekran kartı ile değil işlemci ile ilgili bir update gerekmekte zaten ekran kartın oyunda tam kullanılmıyor bile o yüzden sana tavsiyem işlemci için OC yada daha yüksek MHz li RAM olacaktır.CS:GO ayarlarını düşürebilirsin ya da daha güçlü bir işlemci alabilirsin .Dediğine gelince 240 Hz için 240 FPS alman lazım anlık 190 a iniyorsa o saniyelik monitörün 190 Hz miş gibi olur yani yine iyi bir değer ama yok ben rahatsız olurum diyorsan dediklerim çok yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı