240mm sıvı soğutma önerisi

Tskn Kbs

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
AM4 soket uyumlu 240mm sıvı soğutma arıyorum. Açıkçası sıvı soğutmadan pek bir şey anlamıyorum. Uygun fiyata en iyisi olsun istiyorum. İkinci el de alabilirim. Önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Max 2000 bütçem var
Bütçenizi bir tık aşıyor ama çok kaliteli sıvı soğutmadır.

Bütçenizi bir tık aşıyor ama çok kaliteli sıvı soğutmadır.

Bakacağım ama gamebooster titan serisi nasıldır acaba çok uygun fiyatı var 1.200 lira 😂

Bakacağım ama gamebooster titan serisi nasıldır acaba çok uygun fiyatı var 1.200 lira 😂
Kullanmadığım için yorum yapmam yanlış olur ancak soğutma performansları corsair kadar kuvvetli değil onu biliyorum. Sosyalde kullanan arkadaşlar vardı, incelemelerine falan da bakabilirsiniz.

Alabileceğiniz en iyi 240mm sıvı soğutma Liquid Freezer idir. 2300 gibi bir fiyatta. Ancak tam olarak hangi işlemciyi soğutmayı düşünüyorsunuz?

Bakacağım ama Game Booster titan serisi nasıldır acaba çok uygun fiyatı var 1.200 lira 😂

Hocam PSU ve sıvı soğutucu tehlikeli iş bu ürünleri kaliteli almak gerekir ileriki zamanlarda sorun olsa bir damlası çok daha büyük masraflar çıkartabilir.

Alabileceğiniz en iyi 240mm sıvı soğutma Liquid Freezer idir. 2300 gibi bir fiyatta. Ancak tam olarak hangi işlemciyi soğutmayı düşünüyorsunuz?

Zamanında kasama sığmaz diye 700 liraya almamıştım o kadar pişmanım ki anlatamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı