2450TL'ye RX550 ve R3 3200G PC alınır mı?

RX 550'li tam set sistem gene işlemci bakımından eski diyeceksin ama çok performanslı bir işlemcidir.

Hocam anlama problemin olduğunu düşünmeye başladım arkadaşın alacağı sistemde SSD veya HDD yok bu sistemlerde monitör dahil 2 ve 3'te klavye mouse kulaklıkta var.

Hocam pek bildiğiniz bir şey yok fazla konuşmayın.

1050 Ti monitör dahil pazarlıkla 2100'e veriyor.

Bu kadar uzun ve gereksiz yazın için teşekkürler ilk sistem arkadaşın sistemine bin basar tokatlar.

Sen bilmiş gibi konuşmaktan vazgeçersen sana daha düzgün konuşurum öncelikle bilgin yok Fiyat Performans Oyun Canavarı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 925064157 bu sistem arkadaşın sisteminden daha fazla performans verir sıkıntı çıkarır demişsin ne sıkıntısı hocam, tabii ki OC canavarı diyeceğim soğutucusu sağlam bu işlemci çok sağlam bir işlemcidir ve ekran kartı RX 550'den daha iyi sistemde 1 TB HDD var PSU ve kasa sıfır garantili.

Hocam başlığı ben mi koyuyorum?

Geleceğin mahalle bilgisayarcısı. :D

RX 550'li tam set sistem gene işlemci bakımından eski diyeceksin ama çok performanslı bir işlemcidir.

Hocam anlama problemin olduğunu düşünmeye başladım arkadaşın alacağı sistemde SSD veya HDD yok bu sistemlerde monitör dahil 2 ve 3'te klavye mouse kulaklıkta var.

Hocam 2.nesil neyin performansı? Ben 4.nesil i5 kullandım o kadar da performanslı değil HDD veya SSD ne kadar sanki 240GB SSD alsa 300'e 2750 gene iyi. Senin anlama problemin var onu anladım ama.

Geri
Yukarı