24GL650-B monitör LG24GL600F olarak gözüküyor

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba birkaç ay önce LG UltraGear 24GL650-B monitörü aldım. Bugün ayarlarda gezerken
1664319127358.png
olarak gözüktüğünü fark ettim. Sizce monitörüm 24GL600F mi? Ayakları farklı fakat anlayamadım ben de.

Henüz farkettim, 2 ay önce almıştım şu an sorsam cevap alabilir miyim bilmiyorum. Garantisi bitmiş bir monitörün 800 saat kullanılmasına şaşırmıştım zaten, belki de 2022 yılının başında paneli değiştirildi ve ondan sonra 800 saat kullanıldı...

Henüz farkettim, 2 ay önce almıştım şu an sorsam cevap alabilir miyim bilmiyorum. Garantisi bitmiş bir monitörün 800 saat kullanılmasına şaşırmıştım zaten, belki de 2022 yılının başında paneli değiştirildi ve ondan sonra 800 saat kullanıldı...
Büyük ihtimalle öyle geçmiş olsun. Kaça almıştınız? Umarım uygun bir fiyata almışsınızdır.

Büyük ihtimalle öyle geçmiş olsun. Kaça almıştınız? Umarım uygun bir fiyata almışsınızdır.
75 hz 21.5 inç monitörümü sattığım fiyata aldım bu yüzden sorun etmiyorum 😃 Açıkçası monitörlerin arasındaki tek fark ayak sanırım. Şimdi fark ettim 24GL650-B modelde gerçek 1MS var diğerinde yok. Benim monitör ayarlarımda gerçek 1MS var. Windows hatası sanırım.

Konudan biraz uzak merakımdan soruyorum 800 saat kullanıldığını nasıl öğrendiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı