25.000-30.000 TL civarı laptop önerisi

Bütçe
en yüksek 30.000

batustubble

Femtopat
Daha fazla  
Yazılım ve oyun için kullanabileceğim, beni uzun süre idare edebilecek bir laptop önerir misiniz?

“O paraya toplama kasa alırsın” diyecek arkadaşlar lütfen hiçbir şey yazmasınlar. Ban yemeye niyetim yok.

MacBook benim de istediğim bi’ ürün ama ben çok fazla oyun oynayacağımı bildiğim için bana gitmeyecek bi ürün.
Harici harddiskte eklersem yanına, cidden aşırı iyi bi laptop. teşekkürler yazdım bunu.
Msi leopard modeli güzel bir cihaz tercih edilebilir.
Üstteki arkadaşta aynısınu önermiş gerçekten güzel ürün. gp76 veya arkadaşın attığı gp66 ürünlerinden birisini gözüme kestirdim. teşekkürler.
MSI tercih edebilirsiniz aceleniz var ise.

Şahsen yeni Asus Rog Strix serisinin iştahımı kabarttığını söyleyebilirim.
Asus Rog serisine göz attım ama fiyat olarak bana uygun olanlarda genelde ssd eksikliği oluyor. o yüzden MSI alıcam gibi duruyor.

Asus Rog serisine göz attım ama fiyat olarak bana uygun olanlarda genelde ssd eksikliği oluyor. o yüzden MSI alıcam gibi duruyor.
Omen 17'nin şık ama ağır bir modeli vardı 11800h+ 3070 var içerisinde belki işinizi görür ama pahalı.

Yeni Rog Strix serisi AMD 6000 serisi ile gelecekti ve MUX+ Optimis desteği de olacaktı beraberinde, cidden güzel makineler var ama soğutması nasıl olacak acaba?
Birde GP 66 Leopard var idi, güzel makine ama son kullanıcı yorumunu okumadım hiç.

500gb ssd çok az geliyor be hacım. çok iyi bilgisayar ama tek eksiği ssd. teşekkürler
Omen 17'nin şık ama ağır bir modeli vardı 11800h+ 3070 var içerisinde belki işinizi görür ama pahalı.

Yeni Rog Strix serisi AMD 6000 serisi ile gelecekti ve MUX+ Optimis desteği de olacaktı beraberinde, cidden güzel makineler var ama soğutması nasıl olacak acaba?
Birde GP 66 Leopard var idi, güzel makine ama son kullanıcı yorumunu okumadım hiç.

yanına 2. ssdyi veya harddisk alabilecek durumda olsam 2 saniye durmam bunu alırım zaten. ama sıkıntı işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı