25.000 - 30.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
25.000 - 30.000 TL
Alıyorum bende bunu ASUS Rog Strix G15 G513rm-hf267 Ryzen 7 6800h 16gb 512gb Ssd Rtx3060 300hz Dos 15.6 Fhd Notebook Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Video izledim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valorant'ta 200 üstü alıyor en düşükte bana yeter ileride bir 16 GB daha eklerim.

Bu arkadaş forumdan, ona da bilgisayarı biz önermiştik. Hayırlı olsun şimdiden!

Kanka bunun oyunlardaki FPS testini bulamadım sadece Valorant'ya bakabildim YouTube'da hep 8x2 olan modelinkiler var ben GoW ve Apex'de oynamayı planlıyorum.

Yapabileceğim bir şey yok.

Bu arkadaş forumdan, ona da bilgisayarı biz önermiştik. Hayırlı olsun şimdiden!
Ben de an itibariyle cihazı almış bulunmaktayım. Dilerim sorunsuz bir kargo ve sorunsuz bir ürün gelir. GpnTeknoloji satıcısından almak durumunda kaldım.

1600TL'ye gecikme değerine kadar aynı olan Crucial RAM var.
RAM'in linki var mı belki indirimlerde daha ucuza denk getirebiliriz.

Son düzenleme:
Ben de an itibarıyla cihazı almış bulunmaktayım. Dilerim sorunsuz bir kargo ve sorunsuz bir ürün gelir. Gpnteknoloji satıcısından almak durumunda kaldım.

RAM'in linki var mı belki indirimlerde daha ucuza denk getirebiliriz.

Bende alacağımda şu kargo konusu korkutuyor ben bugün versem yarın kargoya verirler pazartesi ya da salı günü eve gelir kargocu saat 3'e kadar da evde kimse yok gelip kapıya bırakırsa kargocu nolur bilmiyorum.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama şimdi bir baktımda işlemci farkı çok fazla sizce hangisi

Nitro alırsam HDMI üzerinden monitör bağlamak istiyorum sizce 240Hz bir monitör bağlayabilir miyim? Sitesi burada ama ben tam bulamadım HDMI kaç destekliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı