25.000-30.000TL Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Bütçe
25.000-30.000

Hz.PeDeR PaN

Hectopat
SSD veya HDD modeli
1 TB SSD
Herkese iyi günler. 25-30 Bin bandında almak için dizüstü Bilgisayar bakıyorum. Oyun, Yazılım ve Tasarım işleri için kullanacağım. Tasarımı güzel olan ve performanslı bir şey arıyorum. Aklımda aslında MSI Stealth 15M vardı ama forumda pek iyi bahsedilmemiş gibi kendisinden. Ne önerirsiniz ? Aklımda olan 3 bilgisayarı da aşağı bırakayım.

Herkese iyi günler. 25-30 Bin bandında almak için dizüstü Bilgisayar bakıyorum. Oyun, Yazılım ve Tasarım işleri için kullanacağım. Tasarımı güzel olan ve performanslı bir şey arıyorum. Aklımda aslında MSI Stealth 15M vardı ama forumda pek iyi bahsedilmemiş gibi kendisinden. Ne önerirsiniz ? Aklımda olan 3 bilgisayarı da aşağı bırakayım.

Binbaşım MSI, Asus gibi büyük markalar olmasına dikkat et. O bütçelere iyi bir şey bulursun.

3'nün de W'ı düşük performansı az modeller taşımak zor gelmeyecekse Omen 17 zor gelecekse slayer 3070 Ti al.
Slayer bütçemi aşıyor ve daha da arttırma şansım pek yok gibi. Lenovo nun ekran kartı Woltajı performansı aslında iyi gibi duruyordu msılara göre. Sadece oyun için istemediğimden biraz daha taşıması kolay bakıyorum ama 30.000 sınır fiyat işte slayer bütçeyi aşıyor

Slayer bütçemi aşıyor ve daha da arttırma şansım pek yok gibi. Lenovo'nun ekran kartı Woltajı performansı aslında iyi gibi duruyordu MSI'lara göre. Sadece oyun için istemediğimden biraz daha taşıması kolay bakıyorum ama 30.000 sınır fiyat işte slayer bütçeyi aşıyor

300TL aşabilir misiniz hocam:

8 GB RAM az gelmez mi ayrıca 512 GB SSD'ye de sığabileceğimi sanmıyorum

16 GB RAM var Laptop'da(8 GB yazan ekran kartının VRAM'i) bir de ileride yükseltirsin bence SSD'yi yükseltmezsen 3060 halini de alabilirsin:

16 GB RAM var Laptop'da(8 GB yazan ekran kartının VRAM'i) bir de ileride yükseltirsin bence SSD'yi yükseltmezsen 3060 halini de alabilirsin:
İyi gibi gözüküyor, performans olarak Gamegaraj daha iyi olsa da ekran kalitesi olarak Lenovo daha iyi. Lenovo ya da Gamegaraj arasından birini seçeceğim sanırım teşekkür ederim

Geri
Yukarı