Bütçe
25000

frkn_dgn

Centipat
Arkadaşlar 2. el laptop almayı düşünüyorum 25 bin TL bütçem var. Lenovo Legion 5 almayı düşünüyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ok-lenovo-legion-5-garantili-1065066885/detay
Bu cihaz aklıma yattı. Fikrinizi almak istiyorum. Kesinlikle Monster ve Excalibur'a bulaşmak istemiyorum çünkü soba almak istemiyorum. Isınmayan cihaz önerileriniz nelerdir? Yardım eder misiniz? RTX 3060 altına düşmek istemiyorum.

Arkadaşlar 2. el laptop almayı düşünüyorum 25 bin TL bütçem var. Lenovo Legion 5 almayı düşünüyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ok-lenovo-legion-5-garantili-1065066885/detay
Bu cihaz aklıma yattı. Fikrinizi almak istiyorum. Kesinlikle Monster ve Excalibur'a bulaşmak istemiyorum çünkü soba almak istemiyorum. Isınmayan cihaz önerileriniz nelerdir? Yardım eder misiniz? RTX 3060 altına düşmek istemiyorum.

Fazla kaliteli bir model :) ama 2K panel 3060'ı zorlar ileride.

1500 daha koyup bunu alabilirsiniz. Tongfong kasadır. GPU 75 CPU 85 dereceleri geçmez bu kasada.

Fazla kaliteli bir model :) ama 2K panel 3060'ı zorlar ileride.
1080de oynasak olmaz mı 🙂 bende excalibur var da neye yarıyor ısınınca throttle oluyor 140 w cihaz 120 den aşağı düşüyor bazen . Yaptığım stres de cabası . Ayrıca oyun hevesim kalmadı pek. Eskisi kadar oynamıyorum. O yüzden stabil ve orta bir şey arıyorum

Bu kadar çıkamam sanırım ya fazla gelir

1500 daha koyup bunu alabilirsiniz. Tongfong kasadır. GPU 75 CPU 85 dereceleri geçmez bu kasada.

Monster düşünmüyorum maalesef ısınan bilgisayarlara yaklaşmak istemiyorum. İnan bana kafama çok takılıyor bu durum. Az önce baktım apexte 85 gpu ..

Son düzenleme:
Monster düşünmüyorum maalesef ısınan bilgisayarlara yaklaşmak istemiyorum. İnan bana kafama çok takılıyor bu durum. Az önce baktım Apex'te 85 GPU.

Tulpar serisi ısınan bir seri değil dostum. Apex nedir bilmiyorum ancak 2 yıl v20.3, 1 yıldır da v20.4 kullanıyorum GPU ve CPU OCli şekilde 78 dereceyi geçtiğini görmedim GPU'nun. OC kaldırdığımda 73-75 stabil sıcaklıklar. Karar senin tabii ki..

Buradan 👈 bakabilirsin fiyat pazarlığını ve biraz bütçede esnemeni düşünürsek

Tulpar serisi ısınan bir seri değil dostum. Apex nedir bilmiyorum ancak 2 yıl v20.3, 1 yıldır da v20.4 kullanıyorum GPU ve CPU OCli şekilde 78 dereceyi geçtiğini görmedim GPU'nun. OC kaldırdığımda 73-75 stabil sıcaklıklar. Karar senin tabii ki..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

dakikalı attım

Buradan 👈 bakabilirsin fiyat pazarlığını ve biraz bütçede esnemeni düşünürsek
Pazarlık da yapsak buna bütçem yetmez :D ayrıca fiyat yüksek değil mi

Geri
Yukarı