25.000 TL bütçe ile sistem önerisi

Bütçe
25000

Marcellus33

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar geçen hafta letgodan 2. El bilgisayar aldım 2023 ocak gibi bilgisayarı değiştirmeyi düşünüyorum ve 25,000TL lik gibi bir bütçem var genellikle oyun oynuyorum ve yazılım yapıyorum önerilerinizi bekliyorum (monitörle birlikte önerirseniz sevinirim)

Merhabalar geçen hafta letgodan 2. El bilgisayar aldım 2023 ocak gibi bilgisayarı değiştirmeyi düşünüyorum ve 25,000TL lik gibi bir bütçem var genellikle oyun oynuyorum ve yazılım yapıyorum önerilerinizi bekliyorum (monitörle birlikte önerirseniz sevinirim)
Hocam monitör tarafında 24 inç mi tercih edersiniz 27 inç mi ?

Monitörsüz kabul ederseniz 24.400 TL'ye şu var. İçindekileri tek tek alınca 34 bin TL'ye geliyor. Baya iyi yani.

Monitörsüz kabul ederseniz 24.400 TL'ye şu var. İçindekileri tek tek alınca 34 bin TL'ye geliyor. Bayağı iyi yani.

İnternetten almayı düşünmüyorum, parça önerisi yaparsanız çok daha iyi olur gidip kendim mağazadan alacağım.

Geri
Yukarı