25.000 TL bütçe ile sistem toplama

ardapyut

Femtopat
Daha fazla  
Monitör, kasa, mouse ve klavye var sorun yok orada arkadaşlar.

Ekran kartı:MSI Geforce Rtx 3060 Tı Gamıng X 8g Lhr Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

İşlemci:Intel Core i5 9400f 1151 9.Nesil 2.9Ghz 9MB Önbellek 14nm İşlemci Fiyatı - Trendyol

Anakart:https://www.hepsiburada.com/gigabyt...0-ddr4-soket-am4-matx-anakart-p-HBV00000X1EY7

Power Supply:GAMETECH Gtp-700 V2 700w 80 Plus Bronze Power Supply Pc Güç Kaynağı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bunları buldum ben ama iyi mi yoksa daha iyi bir oyun bilgisayarı kurulur mu ben çok anlamıyorum. İyimi bunlar. Siz bana daha iyilerini gösterebilir misiniz?

Oynayacağım oyunlar:

Grand Theft Auto V

Cyberpunk 2077.

GTA 6 çıkarsa ileride GTA 6

Forza Horizon 5

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör, kasa, mouse ve klavye var sorun yok orada arkadaşlar.

Ekran kartı:MSI Geforce Rtx 3060 Tı Gamıng X 8g Lhr Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

İşlemci:Intel Core i5 9400f 1151 9.Nesil 2.9Ghz 9MB Önbellek 14nm İşlemci Fiyatı - Trendyol

Anakart:https://www.hepsiburada.com/gigabyt...0-ddr4-soket-am4-matx-anakart-p-HBV00000X1EY7

Power Supply:GAMETECH Gtp-700 V2 700w 80 Plus Bronze Power Supply Pc Güç Kaynağı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bunları buldum ben ama iyi mi yoksa daha iyi bir oyun bilgisayarı kurulur mu ben çok anlamıyorum. İyimi bunlar. Siz bana daha iyilerini gösterebilir misiniz?

Oynayacağım oyunlar:

Grand Theft Auto V

Cyberpunk 2077.

GTA 6 çıkarsa ileride GTA 6

Forza Horizon 5
Maalesef herseyi yanlis yapmayi becermissin.
Ilk once, O PSU yu Unut. 25 bin Tl lik sistem, hatta hicbir sistem , sistemi biraktim kendinin guvenligi sirf bir kac yuz tl kiscam diye tehlikeye atilmaz.
2. Olarak, Anakartin bir AM4 AMD anakarti, islemci ise kotu ve eski jenerasyon bir Intel secmissin, Ekran karti iyi ama daha ucuza var RTX 3060 Ti, ve ben sana 3070 Ti li bir sistem toplayayim hemen

Bir de kasan nedir acaba?

Hocam AM4 anakart için Intel işlemci seçmenizi geçtim 3060 Ti için i5 9400F işlemci seçmişsiniz 😀. İlk önce alacağınız Intel işlemciye uygun bir anakart seçmelisiniz. İşlemcinin ekran kartını besleyip beslemediğini öğrenmelisiniz. Güç kaynağı kısmında daha kaliteli bir şey tercih edilebilir, böyle bir sisteme bu güç kaynağı yakışmaz.

Elinizde RAM var mı?

32 GB var.
Hocam AM4 anakart için Intel işlemci seçmenizi geçtim 3060 Ti için i5 9400F işlemci seçmişsiniz 😀. İlk önce alacağınız Intel işlemciye uygun bir anakart seçmelisiniz. İşlemcinin ekran kartını besleyip beslemediğini öğrenmelisiniz. Güç kaynağı kısmında daha kaliteli bir şey tercih edilebilir, böyle bir sisteme bu güç kaynağı yakışmaz.

Zaten pek anlamıyorum dedim 😊 siz önerirseniz sevinirim.

Bundan var hocam:OEM Gametech Velar Mesh Panel 4 Adet Rgb Fan Kumandalı Kasa Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bundan var hocam:OEM Gametech Velar Mesh Panel 4 Adet Rgb Fan Kumandalı Kasa Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

32 GB var.

Giriş seviyesi bir kasa hocam şahsen 3070 Ti falan takacağınız için yetersiz gelir kasayı da değiştirmenizi öneririm:

Yeni konular

Geri
Yukarı