25.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
25000

Efe Alçı

Centipat
Herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Gaming laptop almayı düşünüyorum. Farklı markalar arasında takıldım kaldım. Bütçeme uygun laptop önerirseniz sevinirim.

Ayrıca Monster Notebook da düşünmüş olduğum markalardan biri, lütfen daha önce kullanmış arkadaşlar veya satın alıp yaşamış olduğu sorunları veya artı taraflarını söylerse sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
25 bin TL verip Monster almak mantıksız ASUS ve MSI öneririm ikisini de beğenmezsen Lenovo Legion'lar düşünülebilir.

Herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Gaming laptop almayı düşünüyorum. Farklı markalar arasında takıldım kaldım. Bütçeme uygun laptop önerirseniz sevinirim.

Ayrıca Monster Notebook da düşünmüş olduğum markalardan biri, lütfen daha önce kullanmış arkadaşlar veya satın alıp yaşamış olduğu sorunları veya artı taraflarını söylerse sevinirim. Teşekkürler.
Yüksek bütçede Monster almayın.

Neden yüksek bütçede Monster alınmasın ben gayet te birini 23 bin TL'ye diğerini de 25 bin TL'ye aldım gayet de paşa gibiler. Kullanmadığınız yüksek modelleri rica ediyorum kötülemeyin teknoloji işi şans işidir.

Ayrıca Monster notebook da düşünmüş olduğum markalardan biri, lütfen daha önce kullanmış arkadaşlar veya satın alıp yaşamış olduğu sorunları veya artı taraflarını söylerse sevinirim. Teşekkürler.

Hocam dediğim gibi bende Monster kullanıcısıyım Tulpar v21.4 ve v23.1 var neler öğrenmek istiyorsanız belirtin anlatim hepsini.

Neden yüksek bütçede Monster alınmasın ben gayet te birini 23 bin TL'ye diğerini de 25 bin TL'ye aldım gayet de paşa gibiler. Kullanmadığınız yüksek modelleri rica ediyorum kötülemeyin teknoloji işi şans işidir.
Hocam bende eskiden Monster öneriyordum. Yüksek bütçede olanların genelde ısınma sorunlu oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı