25.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
25000
pavilion serilerinde ısınma çok diyorlardı bunda durum nasıl? ekran kartı kaç watt ve i5 12.nesil yerine i7 10.nesil mantıklı olur mu?

Pavilion serilerinde ısınma çok diyorlardı bunda durum nasıl? Ekran kartı kaç watt ve i5 12.nesil yerine i7 10.nesil mantıklı olur mu?

Soğutması ortalama, ekran kartı 100W. 12. nesil i5 daha iyi.

Monster Tulpar T5 v21.6 modelini öneririm ben de kullanıyorum oldukça memnunum.
2K 165Hz ekran, İ7 11800H işlemci, RTX 3060 130W.
bi arkadaşım almıştı tulpar serisi 3060 ekran kartlıydı malzeme kalitesi çok vasat geldi. asus tuf f15 kullanıyorum ekran tek parmakla kalkıyor falan ondan sonra öyle bi laptop alır mıyım bilmiyorum. sıcaklık değerleri nasıl bu arada?

Soğutması ortalama, ekran kartı 100W. 12. nesil i5 daha iyi.
130w ile arasında uçurum bir fark olur mu acaba?

bi arkadaşım almıştı tulpar serisi 3060 ekran kartlıydı malzeme kalitesi çok vasat geldi. asus tuf f15 kullanıyorum ekran tek parmakla kalkıyor falan ondan sonra öyle bi laptop alır mıyım bilmiyorum. sıcaklık değerleri nasıl bu arada?

130w ile arasında uçurum bir fark olur mu acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben cihazı almadan önce epey araştırdım Tulpar serisinde malzeme kalitesinden memnun olmayanı şimdi duyuyorum.
Cihaz TongFang kasasına sahip oldukça kaliteli şahsi görüşüm.
Sıcaklık olarak boşta 55 seviyelerinde ama sürekli Turbo mod kullanıyorum.
2K , DLSS kalite Ultra ayarlarda PUBG oynuyorum FPS 90-110 aralığında sıcaklık 80-90 seviyelerinde.

Ben cihazı almadan önce epey araştırdım Tulpar serisinde malzeme kalitesinden memnun olmayanı şimdi duyuyorum.
Cihaz tongfang kasasına sahip oldukça kaliteli şahsi görüşüm.
Sıcaklık olarak boşta 55 seviyelerinde ama sürekli Turbo mod kullanıyorum.
2K, DLSS kalite Ultra ayarlarda PUBG oynuyorum FPS 90-110 aralığında sıcaklık 80-90 seviyelerinde.

Şimdi baktım da farklı cihazı demişim. Bu fena durmuyor inceleyeceğim bunu da ama satışta yok çoğu yerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı