25.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
23-30K
Markaya göre yargılayarak bir sonuç bulunmaz, modele göre yargılayacaksın. Modelde de sorun yok. G770 modelde sorun var diye G870 modelini kötülemeye gerek yok aynı kasa bile değiller.

Hocam beni anlamadınız. Casper iyi bir üretici değil. Zaten biliyorsunuzdur. Kelime oyunu yapmayın. İyi günler.
Kelime oyunu yapmıyorum. Casper'de sevmiyorum. G870 ve G911 modellerinde sorun yok onları beğeniyorum. Onun dışında kötü firma.

Markaya göre yargılayarak bir sonuç bulunmaz, modele göre yargılayacaksın. Modelde de sorun yok. G770 modelde sorun var diye G870 modelini kötülemeye gerek yok aynı kasa bile değiller.

Kelime oyunu yapmıyorum. Casper'de sevmiyorum. G870 ve G911 modellerinde sorun yok onları beğeniyorum. Onun dışında kötü firma.

Verdiğiniz örnekler alakasız sadece. Marka belli bir seviyenin altındaysa ben modele bakmam açıkçası. Onun dışında doğru dedikleriniz.

Verdiğiniz örnekler alakasız sadece. Marka belli bir seviyenin altındaysa ben modele bakmam açıkçası. Onun dışında doğru dedikleriniz.
Marka kendi kasasını bassa haklısınız, adamlar modellerde farklı kasalar kullanıyor. Casper ile pek alakalı değil olay. Neyse hocam dediğim gibi uzatmaya gerek yok. G870 ve G911 modelleri aynı kasa ve bu kasalar Clevo gibi dandik değil fiyatına göre normal kasalar ki zaten 23-29 arasında iki seçenek var. Hp 4050 ve 4060 Casper. Ben 2 cihazı da önerdim nedenlerini de yazdım. Alacak kişi seçer.

Performans Casper, kalite Victus.
Çok teşekkürler hocam sizin sayenizde kararımı verdim sanırım sağolun

MSI Thin modeli de var MSI'den de kaçalım. TUF Dash var Asus'dan da kaçalım. Dell G15 sorunlu modelleri var eski ondan da kaçalım. HP sallanma sorunu var ondan da kaçalım.
Kaçalım hocam, sorunlu serilerden kaçalım. MSI kaliteli diye thin mi alalım? Casper Excalibur da tavsiye ettiğiniz seri varsa belirtin, araştıralım.

G870, G911. Kuzenimde var, sanal arkadaşımda var, forumda aldırdığım bir kişide daha var. Fan sesi dışında sorun yok şu anlık.

Şu andan kastınız ne kadar? Açıkçası uzun kullanımda memnun kalan görmedim, siz de kabul edin Casper ismi geçince ince eleyip sık dokumak şart.

Geri
Yukarı