25.000 TL Laptop Önerisi

Xedouis

Femtopat
Daha fazla  
genel olarak lenovo markası pek ısınmıyor içindeki işlemci de güncel rahatlıkla tercih edilebilir gibi duruyor kağıt üzerinde
Genel olarak Lenovo markası pek ısınmıyor içindeki işlemci de güncel rahatlıkla tercih edilebilir gibi duruyor kağıt üzerinde

Acer Nitro 5'i de tercih edebilirsin fiyat olarak daha uygun ve ısınmıyor diye biliyorum

Son düzenleme:
genel olarak lenovo markası pek ısınmıyor içindeki işlemci de güncel rahatlıkla tercih edilebilir gibi duruyor kağıt üzerinde

Acer Nitro 5'i de tercih edebilirsin fiyat olarak daha uygun ve ısınmıyor diye biliyorum

Kesinlikle hayır. En kötü inceleme notlarına sahip model Nitro 5. 2022 model yapıp düzelttilerse bilemiyorum, bir bakın isterseniz.

şuna bakabilirsiniz 16 GB RAM daha az attığınız cihazdan ama Legion 5 üst düzey bir seri ve ekranı 2k. 16 + 16, 32 GB ram alırsanız 25k'yı aşar mı bilmiyorum ama mevcut 8 + 8 RAM'leri de satabilirsiniz.

Zaman varsa indirim beklemenizi tavsiye ederim 25K ve altına düşüyor bazen.

@MeowingCat hocamın attığı da güzel model.

Sadece şunu belirtmek istiyorum oyun için 32 fazla. 16 gayet yeterli. Bundan dolayı yükseltme ile uğraşmaya gerek bile olmayacaktır veya bir laptop'u sırf 32 GB RAM var diye almak da saçma olacaktır.

Ne amacla kullanacaksiniz
Genel olarak oyun için.
Zaman varsa indirim beklemenizi tavsiye ederim 25K ve altına düşüyor bazen.

@MeowingCat hocamın attığı da güzel model.

Sadece şunu belirtmek istiyorum oyun için 32 fazla. 16 gayet yeterli. Bundan dolayı yükseltme ile uğraşmaya gerek bile olmayacaktır veya bir laptop'u sırf 32 GB RAM var diye almak da saçma olacaktır.
Açıkçası çok fazla beklemek istemiyorum. Maalesef fiyatlar her geçen gün katlanıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı