25.000 TL laptop önerisi

Slance

Centipat
Daha fazla  
İyi gunler. Alacagim laptop takside bolunmus hali 25k olacak bir laptop ariyorum. Muhendislik ogrencisiyim. Oyun (birkaç tane AAA oyun harici yuksek donanim isteyen oyun oynamam)+yazilim ile uğraşacağım. Onerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi gunler. Alacagim laptop takside bolunmus hali 25k olacak bir laptop ariyorum. Muhendislik ogrencisiyim. Oyun (birkaç tane AAA oyun harici yuksek donanim isteyen oyun oynamam)+yazilim ile uğraşacağım. Onerilerinizi bekliyorum.

Bunu almayi dusundum fakat ekranin 9ms oldugu korkutuyor Valorant CS oynayan birisiyim.

Bunun 3050 Ti+R7 5800H olanini almayi dusundum fakat adaptor degisim falan olayi varmis cok icime sinmedi bir de HP Victus 16.1 olunca bir tik daha ilgimi cekti ama hala kararsizim.

Bu laptopu bence direkt alın yanına 8 GB RAM daha taktırın. En mantıklısı bu olur.

Hocam Acer'in eski kasalari hiç hosuma gitmiyor ek olarak eski kasada isinma sorunu kasa kalitesizligi gibi seylerde var ek olarak ekran tepki suresini 11 ms olarak gosteriyor.

Sunu almayi dusunuyorum taksitle beraber 28k ya geliyor önerir misiniz ek olarak 9ms bana sıkıntı yaratir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Acer'in eski kasalari hiç hosuma gitmiyor ek olarak eski kasada isinma sorunu kasa kalitesizligi gibi seylerde var ek olarak ekran tepki suresini 11 ms olarak gosteriyor.

Sunu almayi dusunuyorum taksitle beraber 28k ya geliyor önerir misiniz ek olarak 9ms bana sıkıntı yaratir mi?

Yaratmaz, laptoplarda "btw" ile ölçüm yapılır bu da yüksek değerler çıkmasını sağlıyor, GtG'de gördüğün gibi değil yani. Eski kasası hoşuna gitmiyorsa yeni kasasına bak, bütçe yetiyorsa tabii.

Geri
Yukarı