25.000 TL oyun bilgisayarı toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne gerek var fazlasına hocam :D 1TB + 960 ssd işte :D
Benim o bütçe kategorisinde toplanmış bir sistemim olsa, Windows üzerine yazılmış tüm oyunları kurardım :D . Depolama içinde kullanılabilir ayrıca, dizi ve filmleri kota dolmaması için tekrar izleyeceksek indirmek daha mantıklı. Belki kurulum dosyaları da tutulur, mod vs yüklenirse tekrar kurmak sıkıntı olmasın diye. Ayrıca YouTube kanalı açılacaksa, kayıtlar çok tutuyor ya da arşiv yapılması gerekebilir. Yani bu bütçe de bir sistemle her iş yapılır, depolama önemli yani. Sonuçta ekran kartının, işlemcinin kralını koysan bile para artıyor :D

Yahu çok anlamıyorum bilgisayardan bi alayım sıkıntı çıkarmasın dedim yüksek bütçe söyledim çokta anlamam bu işlerden yardım edenlere teşekür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk mesajın bu sistem. 25.000 TL bütçen var ama sistemlerden anlamıyorsun. Kuralları okumaktan da acizsin. Hoş geldin yeni misafir.

Yardım için geldim buraya zaten ne yapacaktım arkadaş üye olup ekran kartlarına yorummu yapacaktım ?

Yardım için geldim buraya zaten ne yapacaktım arkadaş üye olup ekran kartlarına yorummu yapacaktım ?

Evet öyle yapıcaktın yeni üyelik almışsın 25.000 liralık bilgisayar istiyorsun ve konuyu açtıkdan 2 gün sonra cevap veriyorsun ne yapalım inanalım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burda insanları o kadar oyaladın ya eğer 25 bin liraya bir sistem almazsan o 25 bin lirayı teker teker 5 kuruşluk bozuklar halinde.. Neyse deymezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı