25.000 TL programlama ve genel kullanım için laptop tavsiyesi

Aynen, incelemelere devam edeceğim, hatta yeni ay ile beraber belki 12. nesil bilgisayarlar ile fiyatlarda ufak düşüşler olabilir belki. Yeni önerilere de açığım.

Aynen, incelemelere devam edeceğim, hatta yeni ay ile beraber belki 12. nesil bilgisayarlar ile fiyatlarda ufak düşüşler olabilir belki. Yeni önerilere de açığım.

Hocam tam olarak yan sekmede bu laptoba bakıyorken bu yorumu gördüm hahaha :) komik tesadüf oldu.

Memnun musunuz? Nasıl gidişat?

Memnun olmasam önermezdim:)
Ben aldığım zaman fiyatları RTX 3060 laptoplar aynı fiyattaydı ve performans olarak daha iyi olduğu için tercih etmiştim. AMD ekran kartı özelinde driver problemleri yaşayanlar var forumda 3 aydır bende bir problem olmadı. İlk aldığım zamanlar sıcaklıklarından pek emin olamadım kasa ince daha sıcak olur mu GPU ısınınca Watt değerlerini düşürür mü diye ama öyle bir şey görmedim genelde 77 derecelerde ve 80 üstüne çok az çıkıyor sıcaklıklarından da memnunum sadece kasa metal olduğu için bazı bölgeleri ısınıyor ellerini koyduğun yerler değil ama. en memnun kaldığım taraf ise güç tasarufu modunda internette dolaşırken 12 saat üstü kullanım sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı