25.000 TL RTX 4050 laptop önerisi

İşlemciye verip RAM'den kısmışsınız, şu dengeyi bir kere de tutturun.

Üstteki bilgisayar gayet iyi.

Laptoplarda RAM genelde az koyulur. Genel sebebi çift kanal yapılabilmesi içindir. Ayrıca o bütçeye o kadar. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bütçe yetersa 140W 4050+MUX bulunan bu model daha iyi olur;

Bütçe yetmez ise Victus daha mantıklı, Gigabyte Clevo kasa ve sorunları var o kasanın.

2 - 3 gün önce vatan da 21500 TL idi bu cihaz almadım şimdi bu parayı koymak istemiyorum. Stok bitti diyor alacağım anda.

2 - 3 gün önce vatan da 21500 TL idi bu cihaz almadım şimdi bu parayı koymak istemiyorum. Stok bitti diyor alacağım anda.

Maalesef fiyatlar sabit durmuyor, daha ucuza gelir mi gelmez mi bilmiyorum.

Arkadaş zaten güzel seçenekler sunmuş sana, sen daha kötüsünü sunuyorsun.

Anlaşılan herkes 8 GB öneriyor, tamam. Yakında Windows 11 ile tıkanırsa bir de RAM'a para verirsiniz artık :)

Ülken fakir olduğu için 8 GB modeller satışa sunuluyor. Gidersin 500 600 TL verir yükseltirsin çok mu zor? Ha gider değiştiremeyeceğin parçaları ve genel laptop kalitesini düşük tutarsın 16 GB alırsın sen. Fakat böyle saçma sapan akıllar verme millete.

TUF olanın 4060 modelini kullanıyorum gayet memnunum. Alabiliyorsan almalısın çünkü doların ne olacağı belli. Bu fiyatlara MUX Switch olmayan laptop alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı