25.000 TL sistem toplama

Bütçe
25.000 ₺

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar biliyorsunuz, 2 gündür laptop arayışı içerisindeydim ancak gönül rahatlığıyla satın alabileceğim bir model bulamadım henüz.
Ben de direkt kasa toplamak istiyorum şu an, doğru düzgün bir laptop bulana kadar bu da 2. seçeneğim olarak kalsın. Kardeşim için toplayacağım ve oyun amaçlı bir sistem olsun istiyorum.

Fiyat 22.000-23.000 TL civarı bir şey olsa daha iyi olur çünkü yanına monitör de alacağım. Tercihim hazır sistem bu arada, GameGaraj gibi yerlerden toplarsanız sevinirim ayrıca eğer isterseniz monitör önerisi de yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler ekledim listeye. Sanırım bu uygun bayağı, çünkü başka 3070 Ti bulamadım bu bütçeye.

Bulamazsın çünkü SSD'den bayağı bir kısmışlar. Bu bütçeye tek tek toplamayı denersek bakalım kaç geliyor geri dönüş yapacağım 5 dakika sonra.

Bulamazsın çünkü SSD'den bayağı bir kısmışlar. Bu bütçeye tek tek toplamayı denersek bakalım kaç geliyor geri dönüş yapacağım 5 dakika sonra.
Sistemde bulunan SSD kronik sorunlu mu ki?
Öyleyse değiştirebilirim. Değiştirme seçeneklerinde XPG falan var.
24.000 TL civarı ediyor ekleyince. Bunun yanına bir de monitör önerebilir misiniz rica etsem?

Teşekkürler ekledim listeye. Sanırım bu uygun bayağı, çünkü başka 3070 Ti bulamadım bu bütçeye.

SSD'si çok daha iyi ve diğer parçaların performansları aynı bir sistem topladım 21.846TL tuttu bu sistem alınmaz hazır alacağım diye SSD'si kötü olan bir sistemden 2000 TL kazık yemeyin dilerseniz linkleri atarım.

Sistemde bulunan SSD kronik sorunlu mu ki?
Öyleyse değiştirebilirim. Değiştirme seçeneklerinde XPG falan var.
24.000 TL civarı ediyor ekleyince. Bunun yanına bir de monitör önerebilir misiniz rica etsem?
ssd kronik sorunlu değil böyle bir sisteme 2400 okuma 1000 yazma bir ssd yakışmaz.

SSD'si çok daha iyi ve diğer parçaların performansları aynı bir sistem topladım 21.846TL tuttu bu sistem alınmaz hazır alacağım diye SSD'si kötü olan bir sistemden 2000 TL kazık yemeyin dilerseniz linkleri atarım.

ssd kronik sorunlu değil böyle bir sisteme 2400 okuma 1000 yazma bir ssd yakışmaz.
Hmm, anladım hocam. Tek tek linkleri atabilir misiniz peki bir kontrol edeyim. 2400/1950 hızlı bir WD Blue da var listede. Onu da seçebilirim.

Hmm, anladım hocam. Tek tek linkleri atabilir misiniz peki bir kontrol edeyim. 2400/1950 hızlı bir WD Blue da var listede. Onu da seçebilirim.

https://www.hepsiburada.com/xpg-gam...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.63.9 (bundan 2 tane alınacak)

Bu tarz sistemlere 3000 üstü okuma yazma arayın tavsiyem.

Teşekkürler hocam inceleyeceğim. Seagate FireCuda veya Asus ROG Strix SSD eklemek mantıklı o zaman. Açıkçası her yerden ayrı ayrı alıp beklemek istemiyorum tek seferde gelsin istiyorum. Bir parça sorunlu gelince geri yollayıp yenisini beklerken, diğer tüm parçalar öyle boş boş duruyor, bundan rahatsız oluyorum biraz :D . Garip bir huy ama yapacak bir şey yok hiç seçenek kalmazsa tek tek de toplayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı