25-26k bütçeye laptop önerisi

Bütçe
25000

goop

Decapat
Sahip olduğum GTX1650'li laptop artık işini pek görmüyor, haliyle de yeni bir laptop almayı planlıyordum 1-2 haftadır. Bütçem başlıktaki gibi 25-26k bandında. Laptop kullanma amacım çoğunlukla oyun oynamak. İşlemci ağırlıklı render, edit gibi işlerle uğraştığım söylenemez. Günümüz oyunlarını ve gelecek yıllardaki oyunları zorlanmadan yürütebilmek istiyorum.
Öneri olarak Monster sunmazsanız memnun olurum, kullandığım laptop zaten Monster ve bana yeterince acı çektirdi. Masaüstü dizmeyeceğimi de önceden söyleyeyim, laptop arıyorum sadece. Şimdiden teşekkürler...

Hocam monster onermeyin yazmışsın ama 😃
Monster tulpar rtx3060 i7 11800 16gb ram 500 SSD ama illa monster olmasın diyorsan
MSI Stealth rtx 3060 i7 11375 512 SSD önerimdir

Taşınabilirlik ve estetik. Her şey estetik, incecik bir aletin içinde.. bilgisayar, ekran, klavye, hoparlör; hepsi kapağını kapattığınız anda olduğu gibi taşınabilir.

Elektrik gittiğinde çalışmaya devam eder. İstenirse, 3 tane 4K monitör bağlanabilir; tam bir çalışma ortamı olabilir ve her şey kapağını kapatıp çantaya koyulduğunda olduğu gibi taşınabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı