25-30.000TL güç odaklı laptop önerisi

Bütçe
20.000-30.000
Merhaba, güç odaklı bir bilgisayar arıyordum, ve birbirine benzer bazı bilgisayarların fiyat farkları olduğunu gördüm. Yazılım geliştirmek ve test etmek için güçlü bir bilgisayar alacağım aşağıda belirttiğim bilgisayarları neye göre seçmeliyim. Ekstra tavsiyeniz varsa dinlerim. Teşekkür ederim.
Kriterler minimum Intel I7-16 GB RAM-16 inc.

ASUS TUF F17 FX706HEB-HX129 Intel Core i7 11800h 64 GB 512 GB SSD RTX3050 Ti FreeDOS 17.3" FHD taşınabilir bilgisayar.

MSI katana GF76 11UD-288xtr Intel Core i7 11800h 16 GB 512 GB SSD RTX3050 Ti FreeDOS 17.3" FHD taşınabilir bilgisayar.

MSI katana GF76 11UD-288xtr Intel Core i7 11800h 16 GB 512 GB SSD RTX3050 Ti FreeDOS 17.3" FHD taşınabilir bilgisayar.

Lenovo Legion 5 Pro Intel Core i7 11800h 16 GB 1TB SSD RTX3050 Ti FreeDOS 16" taşınabilir bilgisayar 82JF005TTX.

Oyun oynamayacaksanız M1 Pro alır kafamın rahatına bakarım.

Oyun oynamayacaksanız M1 Pro alır kafamın rahatına bakarım.

M1 Pro chip yapacağım iş için şimdilik uygun değil maalesef aldım denedim iade ettim. :(

Vardır MUX.
Oyun varsa HP Omen 17 RTX 3070 önerimdir.

Pek oyun oynamayacağım iş odaklı, iş istasyonları çok pahalı, ekran kartı çok da önemli değil.

30bin verilip 3050 Ti alınır mı? Hocam, yazıktır günahtır. O paralara 3070 bile alırsınız, daha iyi araştırın lütfen.

RAM kapasitesi ve işlemciye göre bakıyorum oyun oynamak pek aklımda yok.

Bütçe arttımadığın sürece Omen 17'den daha iyi bir seçenek bulamazsın.

Her şey çok hızlı artıyor, ne yapacağımı şaşırdım.

M1 Pro chip yapacağım iş için şimdilik uygun değil maalesef aldım denedim iade ettim. :(

Pek oyun oynamayacağım iş odaklı, iş istasyonları çok pahalı, ekran kartı çok da önemli değil.

Bu tarz bir cihaza da bakabilirsiniz. Sıvı metal soğutması var sanırsam. İşlemcisi güncel.

Daha cok is icin kullanacaksaniz ve ekran karti cok onemli degilse oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı