25-30 bin TL arası laptop önerisi

Bütçe
25000 TL
Ekran kartı önemliyse v21.7 la geç:
İşlemci çok daha fazla önemliyse Slayer 2'ye veya Acer'in 12. nesil modellerine bakabilirsin.
Hocam yurt dışından da getirtme imkanım var İngiltereden. Oradan alabileceğim bir öneriniz var mıdır ?

Ebayden bu fiyatları görünce biraz şüphelendim ama normal midir ? Satıcıların puanları da iyi gözüküyor ama amazon uk de fiyatlar daha yüksek gözüküyor. Örn msi ge66 amazonda 2000€ civarı ama ebayde 1000€

Son düzenleme:
Hocam yurt dışından da getirtme imkanım var İngiltere'den. Oradan alabileceğim bir öneriniz var mıdır?

EBay'den bu fiyatları görünce biraz şüphelendim ama normal midir? Satıcıların puanları da iyi gözüküyor ama Amazon UK de fiyatlar daha yüksek gözüküyor. Örneğin MSI GE66 Amazon'da 2000€ civarı ama EBay'de 1000€

Satıcı iyi ise sorun olmaz hocam Amazon genelde biraz daha pahalı satıyor zaten üçü de iyi model performans için GE66 alabilirsin.

@messinicocugu hocam 30 bin bütçem var sadece oyun odaklı bir laptop önerir misin? Sabahtan beri bakıyorum herkes seni etiketlemiş sana sormak için üye oldum :D

Acer Nitro 5 12.Nesil Core i7 İşlemcili Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Acer Nitro 5 12.Nesil Core i7 İşlemcili Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu modellere bakabilirsiniz hocam.

Öncelikle iyi sosyaller herkese.
Bir süredir başlıkta belirttiğim bütçede oyun odaklı ama arada ufak tefek render işleriyle de uğraşacağım uzun yıllar kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Mümkünse RTX 3070 olan bir PC almayı düşünüyorum. Kendi baktıklarım şunlardı:

Bunlar arasından hangisi daha iyidir? Karar veremedim. Önerilerinizi de bekliyorum fakat bütçeyi aşamam bilginize.
Hocam o paraya hem oyun hem render için daha iyi bir masaüstü sistem toplayabilirsiniz. Laptopların anakartı vs. küçüktür. Fanı da küçüktür. Bunun için laptop soğutucu almanız gerekir. Ve onlarda pek bir işe yaramaz. Size tavsiyem 3 fanlı bir kasa toplamanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı