25-30 bin TL bandında uzun süreli gidecek Gaming laptop önerisi

Elpsycho

Zeptopat
Daha fazla  
Bir laptop alacağım ama henüz karar vermiş değilim. Konuyla ilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi? Önerilere açığı. Aklımda olan model MSI DELTA 15 A5EFK-096TR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD 240 Hz, Ryzen 9 5900HX, 32GB RAM, RX6700M 10GB, 1TB SSD, Windows 11 : Amazon.com.tr: Bilgisayar bir de Amazon'dan aldığımda teknik servis ile ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım?

Attığınız cihaz 48k olarak gözüküyor bende. Tam bütçe nedir?

Geçen hafta attığım 2 modelin 1I bitmiş diğeri de 10k zam yemiş anlamıyorum bu piyasayı ya. Dediğim üzere 25 32K civarları.

Bunu ben kullanıyorum memnunum bütçenin altı ama bir işlemci farkı için 15k oynamasına da anlam veremiyorum.

Hocam bu laptop FPS oyun testlerinde 240fps gören bir bilgisayar değil. 240hz gereksiz güç tüketir ayrıca bu fiyatta verdiği sıcaklık değerleri sizi biraz mutsuz edebilir. Laptoplarda AMD çok ısınıyor. Yine de sizi çoğu oyunda üzmez ama bu sıcaklıklarda uzun yıllar gider mi muamma.

Hocam bu laptop FPS oyun testlerinde 240FPS gören bir bilgisayar değil. 240Hz gereksiz güç tüketir ayrıca bu fiyatta verdiği sıcaklık değerleri sizi biraz mutsuz edebilir. Laptoplarda AMD çok ısınıyor. Yine de sizi çoğu oyunda üzmez ama bu sıcaklıklarda uzun yıllar gider mi muamma.

240 FPS vermiyor konusunu katılmıyorum ama sıcaklık konusunda haklısınız kışın aldığımda problem yoktu sıcaklık değerleri bayağı iyi idi ama yazın ekran kartı 84 dereceleri görmeyi başladı o yüzden bende Cooler Boost açmak zorunda kalıyorum ama açınca 75 derecelere kadar iniyor ve pil performansı en iyi olan laptoplardan bence iş için 13 saat kullandığım zamanlar oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı