25-30 Bin TL İkinci El Otomobil Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Leader

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar belirttiğim fiyat aralığında ikinci el bir araba arıyorum.
Vitesi manuel olabilir, yakıt türü fark etmez.
Çok eski modeller ve taksiden çıkma modeller dışında bütün önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
25-30 bin TL aralığında araç aradığınıza göre size yakıt cimrisi benim de sahibi olduğum Punto önerisinde bulunabilirim hem tatlıdır hem de yakıt konusunda iyidir. Çok eskiden kastınızı belirtmediğiniz için yıl veremiyorum.

25-30 bin TL aralığında araç aradığınıza göre size yakıt cimrisi benim de sahibi olduğum Punto önerisinde bulunabilirim hem tatlıdır hem de yakıt konusunda iyidir. Çok eskiden kastınızı belirtmediğiniz için yıl veremiyorum.
Çok eski derken yani 90 model Mazda falan olmasın demek istemiştim :) tercihen 2010 ve sonrası düşünüyorum.
Evet Punto benim de aklımda var 29-30 bin TL'ye bulunabiliyor. Memnun musun peki Punto'dan.

Çok eski derken yani 90 model Mazda falan olmasın demek istemiştim :) tercihen 2010 ve sonrası düşünüyorum.
Evet Punto benim de aklımda var 29-30 bin TL'ye bulunabiliyor. Memnun musun peki Punto'dan.
Yakıtı düşük olduğundan kısa-uzun mesafelerde cebe zararı olmuyor. Kısa mesafelerde toplu taşıma ile kafa kafaya, uzun mesafede otobüs biletinden daha ucuza denk geliyor.
Balıkesir-Akçay'dan İstanbul'a çeyrek depo ile geldim feribot kullandım.
İç rahatlığı; idare eder fiyatına göre normal rahatsızlık vermiyor. Benim uzun yol için kolçak, kafa yastığı ve bel için yastığım var. Bagajı biraz ufak ama 4 bavul sığıyor güzelce istiflerseniz ek çanta vs. konulabiliyor. Konsolu da çirkin değil iç hacmi çok büyük değil.
100'ü geçtikten sonra motor sesini duymaya başlarsınız.
Özet: Memnunum.

Punto'nun çarpışma testini izleyin ve bir daha düşünün. VW Caddy öneririm.

Punto'nun çarpışma testini izleyin ve bir daha düşünün. VW Caddy öneririm.
Araç hızlı gitmek için üretilmemiş ben 160 basıyorum arada. Bu segment ve bu fiyata daha sağlamını bulabilirsiniz tabi. Tehlikeli kaza olduktan sonra için olduğunuz aracın markası çok fark etmiyor bu fiyatlarda.

Gürcistan'a gidip alın.

Arabadan hiç anlamam ama aradığınız fiyat aralığında Megane 1 kullanıyoruz. Yaşadığım bir kaç kaza sonrasında sağlamlık konusunda kaputu gerçekten çok iyi, kefil olurum gönül rahatlığıyla. Aklınıza gelmediyse bir araştırın derim.

Araç hızlı gitmek için üretilmemiş ben 160 basıyorum arada. Bu segment ve bu fiyata daha sağlamını bulabilirsiniz tabi. Tehlikeli kaza olduktan sonra için olduğunuz aracın markası çok fark etmiyor bu fiyatlarda.

Babam ile 190 km/saat yaptik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı