25-30 Bin TL Laptop Önerisi

Bütçe
25000-30000

Mr. Angelo

Kilopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
1 TB SSD
Merhaba arkadaşlar, üniversite için laptop alacağım. Laptoplardan pek anlamam ama kullanacağım programlar ağırlıkla işlemci ve RAM kullanıyor. 1 TB SSD bulunan, ekranı iyi olan laptop tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Araştırdıklarım arasında şu cihaz gözüme çarpıyor: https://www.akakce.com/laptop-noteb...tx3060-15-6-wqhd-165hz-fiyati,1955248731.html.

Ek olarak bir sorum var linklediğim laptop 2K ekrana sahip ama ben bunu şarjı daha uzun gitsin diye 1080p olarak kullansam görüntüde bulanıklaşma vb. kötü etkenler oluşur mu?

Bu laptop gerçekten harikadır ama 14 inchlik 1080 lik versiyonları stabil kullanımda 8 saat şarj süresi var diye biliyorum bunun nasıldır emin değilim.

Merhaba arkadaşlar, üniversite için laptop alacağım. Laptoplardan pek anlamam ama kullanacağım programlar ağırlıkla işlemci ve RAM kullanıyor. 1 TB SSD bulunan, ekranı iyi olan laptop tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Araştırdıklarım arasında şu cihaz gözüme çarpıyor: https://www.akakce.com/laptop-noteb...tx3060-15-6-wqhd-165hz-fiyati,1955248731.html.

Ek olarak bir sorum var linklediğim laptop 2K ekrana sahip ama ben bunu şarjı daha uzun gitsin diye 1080p olarak kullansam görüntüde bulanıklaşma vb. kötü etkenler oluşur mu?
İnceleme videolarını dikkatlice izlemeni öneririm.

İşlemcisi güçlü olduğu için (1TB SSD çok önemli değilse) bu laptop alınabilir:

Şarj süresi ve taşınabilirlik açısından attığınız laptop daha iyi.

İşlemcisi güçlü olduğu için (1TB SSD çok önemli değilse) bu laptop alınabilir:

Şarj süresi ve taşınabilirlik açısından attığınız laptop daha iyi.

hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim ama 512GB yetmez.

Burada fiyatı daha iyi. SSD eklemesi yapabilirsiniz kalan bütçeyle. Satıcının Hepsiburada olması da büyük avantaj. Bilgisayarın kötü bir özelliğine denk gelmedim, her açısıyla çok kaliteli bir laptop. Eksi olarak klavye aydınlatmasının tek renk beyaz olması sayılabilir. Örneğin kalan bütçeyle şu alınıp takılabilir:

Bu linklediğim Laptopun SSD hızlarını internette bulamadım sizler biliyor musunuz?

Burada fiyatı daha iyi. SSD eklemesi yapabilirsiniz kalan bütçeyle. Satıcının Hepsiburada olması da büyük avantaj. Bilgisayarın kötü bir özelliğine denk gelmedim, her açısıyla çok kaliteli bir laptop.

Hocam önerdiğiniz şey cok mantıklı teşekkürler ancak açınca garanti bozuluyormuş asuslar da, ben pek o topa girmek istemiyorum.

Son düzenleme:
Bu linklediğim Laptopun SSD hızlarını internette bulamadım sizler biliyor musunuz?

Hocam önerdiğiniz şey cok mantıklı teşekkürler ancak açınca garanti bozuluyormuş asuslar da, ben pek o topa girmek istemiyorum.
Teknik servise taktırın öyleyse? Ne de olsa RAM takviyesi de yapmanıza veya içini açacak bir durumda kalmanıza gerek yok, SSD taktırdıktan sonra yıllarca açmadan kullanabilirsiniz. Arada bir teknik servise temizliğe gönderirsiniz o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı