25-32 bin TL laptop önerisi

legolas_kamil

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim. Uzun suredir Türkiye'deki modelleri incelemekteyim fakat sanırım teknik bilgim yeterli olmadığı için karar veremedim.

Öncelikle 17.3 inç bir laptop almak istiyorum ve bütçem belirttiğim gibi 25000-32000 TL civarları.

RTX3060'lı bir laptopa bu paraları vemek istemiyorum fakat bu aralıkta model bulamadım açıkçası.
Monster Casper ve masaüstü kesinlikle düşünmüyorum.

ASUS ve MSI HP ve Lenovo modellerini inceledim.

Bulabildiğim en fiyat/performans ürünü:

Malum döviz ve pandemi nedenli çok da ürün çeşidi bulunmuyor.
Siz değerli üstadlardan tavsiye istiyorum lütfen.
Beklesem mi yeni model ne zaman gelir, indirim gelir mi acaba?

Belçika ve İngiltere'den de satın alıp getirtebileceğim akrabalarım var ama sizden ricam ürün linki atmanız inanın kaç gündür sabahlara kadar laptop bakıyorum ve muhakeme yeteneğim kalmadı artık :).pazartesi ya da salı üstteki modeli sipariş geçeceğim muhtemelen.

Eski konulara baktım ama çoğu ürün stokta yok.
Şimdiden zaman ayırdığınız için ve değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Saygılar selamlar.

Bu bütçelere F/P denmesi pek uygun değil bence.
Neden ki? 26000 TL verip 3060 performansı almakla 24000 verip 3070 performansı almak arasında fark var. Fiyat/performans performansına göre fiyatını hak eden ürünlerde kullanılır. Bu 30000 TL'lik bir laptop da olsa.

Üstte linki bırakılan Legion 7 hala aynı fiyataysa sakın kaçırma, İtopya'nın yaptığı indirim kadar başka yerde bulamazsın,
Ayrıca bir de şöyle bir durum var, eğer ala biliyorsan kesinlikle ama kesinlikle Avrupa veya ABD'den al cihazını, çünkü bütün dünyada ürün gideceği ülkeye göre, ilk bakışta göze çarpmayan ama önemli küçün farklılıklarla üretilir, Avrupa'ya giden ürün 1ci kalitedir. TR'ye gelen ürün çoğunlukla 2ci kalitedir. O yüzden Avrupa'dan getirtmen daha sağlıklı olur, özellikle tavsiye ede bileceğim, Lenovo'nun AMD işlemcili 3070 ve üzeri GPU kullanan modelleridir, pişman etmez, hatta bütçen yetiyorsa Pro modelini öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı