25-35 bin TL'ye yakın tarihte almak için laptop önerisi

Bütçe
25k-35k

FurkaM

Hectopat
Daha fazla  
Selam, forumda ufak çaplı bir araştırma yaptıktan sonra önüme bu laptoplar çıktı. Bu fiyat bandında hangisi iyidir hangisini tercih etmeliyim veya bunlardan ayrı daha iyi bir ürün öneriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Oyun oynamak ve üniversitedeki yazılım vesaire gibi dersler için kullanacaktır.

Hocam daha önce bu siteden alışverişim olmadı hiç site güvenilir midir? Bir de Ryzen işlemciler hakkında pek bir fikrim yok darboğaz yapar mı ekran kartıyla?

Site güvenilir, 11800h in rakibi 5800H yapmaz hocam.

Hocam daha önce bu siteden alışverişim olmadı hiç site güvenilir midir? Bir de Ryzen işlemciler hakkında pek bir fikrim yok darboğaz yapar mı ekran kartıyla?

Siteyi ufak bir araştırdım, İstanbul'da mağazası varmış belki aynı şehirde ikamet ediyorsanız alacağınız ürünü görebilirsiniz. Güvenilir gibi duruyor.

Hocam bu modelin MUX Switch özelliği yok diye gördüm. Bu ASUS modelin MUX Switch'i bulunmakta, hangi modeli almak daha mantıklı olur?

Ekran kartı tarafinda çok fark var aynı şekilde panelde Legion 2.5k 500 nit, STRIX FHD, magnezyum kasaya sahip STRIX plastik, tabii kötü plastik değil. İşlemci ve DDR5 RAM önceliği var STRIX'in.
Bu arada MUX var diye biliyorum örnek video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ekran kartı tarafinda çok fark var aynı şekilde panelde Legion 2.5k 500 nit, STRIX FHD, magnezyum kasaya sahip STRIX plastik, tabii kötü plastik değil. İşlemci ve DDR5 RAM önceliği var STRIX'in.
Bu arada MUX var diye biliyorum örnek video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam hem oyun hem de üniversitedeki yazılım derslerini göz önüne aldığımızda işlemcisi iyi olan mı tercih edilmeli ekran kartı iyi olan mı?

Siteyi ufak bir araştırdım, İstanbul'da mağazası varmış belki aynı şehirde ikamet ediyorsanız alacağınız ürünü görebilirsiniz. Güvenilir gibi duruyor.

Hocam ben de kendileriyle konuştum cumartesi mağazalarına gideceğim.

Hocam hem oyun hem de üniversitedeki yazılım derslerini göz önüne aldığımızda işlemcisi iyi olan mı tercih edilmeli ekran kartı iyi olan mı?

Hocam ben de kendileriyle konuştum cumartesi mağazalarına gideceğim.

5800H da iş göreceği için GPU'yu tercih ederdim muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı