25 bin TL civarı laptop önerisi

506983

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Kendime yeni bir laptop almak istiyorum, ancak ne yazık ki bilgisayarlardan fazla anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var. 25 bin civarı bütçem var, 26 bine de zorlayabilirim belki. Kendim şahsen müzik dinleyip, ders çalışacağım. God of War, Bannerlord gibi oyunları açsın, oynayabilsem yeter. Uzun ömürlü olması da önemli. Ne önerirsiniz?

HP Victus 16-D1041NT 68P26EA i5-12500H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 16" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buna bakabilirsin

Şu anda indirimde düşünebilirsiniz.
Veya yukarıdaki hocamın attığı Victus modeli.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.83.3 onun ryzen 7 5800H versiyonu var aynı fiyat bunuda düşünebilir arkadaş

Bak bunu daha yeni gördüm ekran kartı 6gb'imiş bunu alabilirsin hem rtx 4000 serisinde dlss 3 var daha gelişmiş fiyatta uygun

Önerileriniz için teşekkürler, dostlar. Hepsine bakacağım.

Bu laptop aklıma yattı hocam. Sanırım, bunu alacağım. Teşekkür ederim önerin için.

Son düzenleme:
Önerileriniz için teşekkürler, dostlar. Hepsine bakacağım.

Bu laptop aklıma yattı hocam. Sanırım, bunu alacağım. Teşekkür ederim önerin için.
Valla şuan benimde elimdekine müşteri çıksaydı satıp bunu alırdım rengi baya güzel sistem özellikleride çok iyi ileride bulunmaz bi model

Yeni konular

Geri
Yukarı