25 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
25.000
Tam anlamıyla bu fiyata alabileceğim en iyi laptop bu galiba hocam? İyice araştırmak istiyorum ileride keşke şunu alsaydım dememek için.

Hocam Acer'e 8 GB RAM takviyesi yapsam, HP Victus ile eşit performans alır mıyım arasında 4 k ya yakın fiyat farkı var.

Bunu alırsan Victus'tan daha iyi performans alabilirsin.

HP Victus 16 GB RAM'li, Acer 8 GB RAM'li ve fiyatları aynı. Hadi Acer'i RAM'ini yükselt desem bu sefer de 2 tane 8 GB RAM alacaksın üstüne masraf.

HP Victus 16 GB RAM'li, Acer 8 GB RAM'li ve fiyatları aynı. Hadi Acer'i RAM'ini yükselt desem bu sefer de 2 tane 8 GB RAM alacaksın üstüne masraf.

Neden 2 tane alsın? 1x8 RAM var içinde. Tek yapması gereken 1 tane daha 8 eklemek.

Bu fiyat aralığında yeni nesil laptop bulabilirsiniz ve kesinlikle yeni nesil almalısınız nitro veya victus öneririm.

Fiyatı çok iyi ben 24K ya i5 12500H 3060'lısını aldım Victus'un, keşke 2K daha fazla koyup i7 12700H alsaydım değerdi bence.

Sadece işlemci mi farklı hocam? Nasıl performans olarak?

Victus ile aynı işlemci ve karta sahipler bunda 8 GB RAM Victus'ta 16 nasıl fazla performans alır?

Sadece işlemci mi farklı hocam? Nasıl performans olarak?

Victus ile aynı işlemci ve karta sahipler bunda 8 GB RAM Victus'ta 16 nasıl fazla performans alır?

Victus 100W Nitro 140W, Victus'ta MUX yok Nitro'da var. Bu şekilde, RAM ekleyerek daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı