25 bin TL laptop önerisi

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Avustralya'da yaşayan bir arkadaşım var. Az önce konuştuğumuzda yıl sonunda Türkiye'ye gelmek istediğini söyledi. Hazır gelmişken burada ucuz olduğu için( ona göre) bilgisayarda almak istiyormuş bütçesi 3000 dolar civarı laptoplardan pek anlamıyor bende sizlere danışmak istedim.

Not: Çocuğun muhteşem bir sistemi var zaten masaüstü önermeyin lütfen.

Son düzenleme:
En son attığınız güzelmiş. Biraz sade bir şey istiyordu ama yine de bir sorayım ona bu güzel mi diye 👍
Tabii ki. Tasarım olarak hoşuna giderse Acer Predator serisi de var ama bu fiyata i7 10750H ve 16 GB RAM olmasın diye önermedim.

En son attığınız güzelmiş. Biraz sade bir şey istiyordu ama yine de bir sorayım ona bu güzel mi diye 👍
Kendisi de baksın hocam Hepsiburada falan Türk satış sitesinin isimlerini yaz kendisine farklı modeller de görüp beğenebilir. Süper masaüstü sistemi olan kişi süper laptop da seçebilir bence :)

Kendisi de baksın hocam Hepsiburada falan Türk satış sitesinin isimlerini yaz kendisine farklı modeller de görüp beğenebilir. Süper masaüstü sistemi olan kişi süper laptop da seçebilir bence :)

Dediğim gibi, laptoplardan pek anlamıyor. Hatta onun masaüstü sistemini bile oradaki bir arkadaşı topladı. O yüzden bana söyledi bulur musun diye. Geldiği zaman beraber sipariş vereceğiz.

Geri
Yukarı