25 bin TL Masaüstü PC toplama

Bütçe
25 bin

W412

Femtopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba,
Bilgisayardan çok anlayan biri değilim. Masaüstü bir PC toplamak istiyorum. 25 bin TL bütçem var. Monitörüm AW2521HFL 1080P 240 Hz 1ms.
Daha sonrasında Custom sıvı soğutma yapmak istiyorum içine. Corsair markasını çok seviyorum. Corsair 500D SE RGB kasasını çok beğeniyorum.
Ama diğer ürünlerden hiçbir bilgim yok. Kasa daha sonradan geliştirilebilir olabilir. Atıyorum şimdilik bana 512 GB SSD veya 1 TB RGB SSD yeter. İlk etapta 16 GB RAM yeter yanına alırım daha sonra 16 daha. 2080 altı bir ekran kartı düşünmüyorum. Anakartım kesinlikle Wi-Fi'li olmak zorunda çünkü kablolu bağlantım yok.
Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

ya bakıyorum da işin içinden çıkamıyorum ne işlemci kullanılmalı anakart ne olmalı mevzu en pahalılarını koymak değil, bir kere alıp uzun kullanmak istiyorum. Yakışıklı birşey olsun istiyorum vs. vs. çok zor yani ! spesifik bir öneri benim için daha iyi olur

Teşekkür Ederim Corsair Obsidian D500 SE kasası üzerine kurulum yapıcam. Asus mu Msı Mı karar veremedim. Ve Ekran kartı içinde Evga düşünüyorum ama tamamen popülarite bazlı değerlendirmelere baktım. Yani ürünlerin hangilerini neden almam gerektiğini bilmiyorum :)
Önerilere açığım.

Aslında yeni nesiller geliyor ama hem onları pahalı gelecek hem de doların artma ihtimali var,kararsız kaldım hangi yöne tavsiye vereceğime :(

Geri
Yukarı