25 bin TL'ye kadar laptop önerisi

Evet ancak performans değil marka farkı var. Özellikle MSI iyi olur diye belirtmiş.
Benchmark testlerinde 3070 %62 daha iyi. Sırf marka için bu kadar fark eden bir ürünü almaz diye düşünüyorum.

Yanlış link atmışım 😇

@Artoria Pendragon

Yanılmışım, 2K ekran olduğu için darboğaz yapmiyor galiba evet alınabilir.

Son düzenleme:
Evet ancak performans değil marka farkı var. Özellikle MSI iyi olur diye belirtmiş.
Uzun yıllardır bir çok Bilgisayar kullandım tabi bunların hepsi benim değildi 5 erkek kardeşsiz hepimiz yazılım mühendis okuduk en çok memnun olduğumuz bilgisayar Msı olduğu için seçtim
3 Adet MSI, 1 Adet HP, 1 Adet Asus TUF, 1 Adet Casper, 3 Adet Asus
MSI aldıran şey marka değeri. Yoksa tabii ki Monster daha fiyat performans.
Kesinlikle katılıyorum.

Ama tabikide Moster dikkate almayı düşünüyorum.

Cevapladığınız hepinize tekrardan teşekkürler.

Uzun yıllardır bir çok Bilgisayar kullandım tabi bunların hepsi benim değildi 5 erkek kardeşsiz hepimiz yazılım mühendis okuduk en çok memnun olduğumuz bilgisayar Msı olduğu için seçtim
3 Adet MSI, 1 Adet HP, 1 Adet Asus TUF, 1 Adet Casper, 3 Adet Asus

Kesinlikle katılıyorum.

Ama tabikide Moster dikkate almayı düşünüyorum.

Cevapladığınız hepinize tekrardan teşekkürler.
Hocam karar verdiğinizde tekrar bilgi verirseniz sevinirim. Ne alacağınızı merak ediyorum.

Hocam karar verdiğinizde tekrar bilgi verirseniz sevinirim. Ne alacağınızı merak ediyorum.

Yarın karar veririm. Sizi bilgilendiririm.

Bütün ön yargılarımı yıktım ve Monster aldım.
3070 fazla geldiği için 3060 için sipariş verdim.
Bütçe konusunda 2441 TL tasarruf ettim.

Monster Tulpar T5 v20.3 Intel Core i7 11800h 16 GB 500GB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6' FHD​

Son düzenleme:

Geri
Yukarı